Wpis z mikrobloga

@notdot: Odkręcane korki to rzeczywiście był największy problem obywateli UE, dziękuję pani Unia, teraz aby się odwdzięczyć za ten heroiczny czyn możemy przyjąć śniadych inżynierów albo zapłacić 20k za każdego euro.
  • Odpowiedz
@notdot: ludzie nabijający się, że ludzie narzekający na te korki są za głupi by je obsłużyć to jakiś inny wymiar urojeń. Koleś, jakby ci to powiedzieć, skoro potrzebujesz nakrętki przymocowanej do butelki bo inaczej ją zgubisz to głupi jesteś ewidentnie ty.
  • Odpowiedz
@notdot: doszliśmy do etapu, że jak irytują Cię przymocowane korki to jesteś debilem za pisem jeśli się sugerować ogólną narracją. Ok już mnie za wiele nie zdziwi tutaj.
  • Odpowiedz
@notdot: dobrze, że np. w motoryzacji porzuca się problematyczne rozwiązania, a nie fanatycznie brnie coraz głębiej w coraz głupsze rzeczy i atakuje ludzi, którzy je krytykują
  • Odpowiedz
ludzie nabijający się, że ludzie narzekający na te korki są za głupi by je obsłużyć to jakiś inny wymiar urojeń


@Tokko: Ale przeciez ci debile sami wrzucaja takie obrazki, albo narzekaja ze jakims cudem sobie tym rozcieli skore, nie trzeba sobie nic urajać xD
harrame - >ludzie nabijający się, że ludzie narzekający na te korki są za głupi by je...

źródło: obraz_2024-05-16_141733596

Pobierz
  • Odpowiedz
@notdot: wiem jak pić ale to #!$%@? i umiem zakręcić nakrętkę. Dziś grubas nie wie jak odkręcić i przykręcić luźna nakrętkę a jutro pójdzie głosować na uśmiechniętą koalicję
  • Odpowiedz
@brednyk: K0nfiarze to jest wyższy stan świadomości - trochę jak wyk0pki. "Elita internetu, nie daje sobie wcisnąć kitu", a wystarczy, że Sławek rzuci jakimś hasłem (jak "uśmiechnięta koalicja", "wystarczy, że się uśmiechamy") i fanatycy przestają umieć napisać krytyczny komentarz bez tego tekstu
  • Odpowiedz