Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niech mi ktoś wytłumaczy skąd Polacy mają pieniądze na takie auta?! Za każdym razem jak się wybiorę do sklepu, do galerii czy nawet poza miasto to widzę takie auta premium/luksusowe i to nie jest rzadkość. Kiedyś się wkurzę i po prostu podejde do gościa i zapytam: JAK?!
Inna kwestia to co trzecie, czwarte na ulicy to fajny SUVik typu Lexus czy Volvo a takie też potrafi kosztować z 150-250k+. Kurde przecież nawet jak ktoś wziął na kredyt to też musi go być stać na to. Nie wiem czy my żyjemy w jakimś społeczeństwie bogaczy czy co? Potrzebuje tajemnicy co robią ci ludzie na codzień że mają takie fury i też zacznę to robić.

#motoryzacja #auto #przemyslenia #zarobki #praca #kariera #pieniadze #ekonomia #gospodarka #polska #polak #wygryw #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niech mi ktoś wytłumaczy skąd Polacy mają pie...

źródło: XnmRHjMdg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
Inna kwestia to co trzecie, czwarte na ulicy to fajny SUVik typu Lexus czy Volvo a takie też potrafi kosztować z 150-250k+.


@mirko_anonim: Przejdź się po parkingu pod byle galerią i najlepiej jeszcze na jakimś osiedlu i faktycznie sumiennie policz. Ni #!$%@? nie wyjdzie co trzecie-czwarte. Nie zwracasz uwagi na tony gruzu, które zlewają się z tłem tylko na te droższe, których jest zdecydowanie mniej.
  • Odpowiedz