Wpis z mikrobloga

Do czego to doszło, że 10-letnie volvo wyglądające jak gówno są wystawiane za 100 000zł? xD Jakbym to auto widział na parkingu to pomyślalbym, że jest warte max 15tys xD Do tego środek gorszy niż w bmw i audi z lat ~2005. To jakaś sekta volvowa, że udają, że to jest tyle warte czy o co chodzi xD
#motoryzacja #samochody
Beszczebelny - Do czego to doszło, że 10-letnie volvo wyglądające jak gówno są wystaw...

źródło: Screenshot 2024-05-15 at 07-15-55 Używany Volvo XC 70 - 99 000 PLN 141 000 km - Otomoto

Pobierz
  • 175
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: zeby zrozumiec fenomen Volvo z tych lat trzeba sie nim przejechac w trase. Mam Volvo S80 z 2010 z D5 biturbo pod maska. Auto plynie niezaleznie czy jedziesz 120, 150 czy 170 km/h. Siedzenia sa baaardzo wygodne. Jechalem tym samochodem do Bari na poludniu Wloch. W pierwszy dzien dojechalismy z zona do Rimmini (przystanek przed docelowym Bari, 1400 km od startu) i nie czulismy zmeczenia. Komfort i bezpieczenstwo na najwyzszym
  • Odpowiedz
znajdź u konkurencji wolnossący silnik 6 cylindrów w czterech butach o podniesionym prześwicie na dobrej platformie i


@sailor_73: jeszcze nie tak dawno było Subaru, ale chyba dość dawno porzucili 5 i 6 cylinder ;f
  • Odpowiedz
@zdrajczyciel: Nie wiem gdzie te diesle są pożadane, samochody z dieslem są teraz tańsze niż benzyna i w większych miastach nikt tego nie kupuje bo zaraz nie będzie można tym wjeżdzać.
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: nie wiem czy się bardziej śmiać z ogłoszenia czy płakać patrząc na sprowadzane gruzy z przebiegiem jak do księżyca, które ludzie wrzucają jako alternatywę za 100k XD
  • Odpowiedz
@Cztero0404: Ale niestety są droższe xd Zza granicy opłaca sprowadzać tylko auta "z wadami" czy to mechanicznymi lub blacharskimi ¯\(ツ)/¯


@Nullek: Jeszcze bym dodał kosmiczny przebieg do tego co jest w cenie jakiej kupują nasi.

Oczywiście, że tak. Masz rację samochody w Niemczech są droższe dla tego opłaca się takowe przywozić ludziom do polski i sprzedawać to ludziom pewnie jeszcze dopłacają.


@Cztero0404: Nie kupowałeś przypadkiem tych samochodów z podpisując
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: więc tak
- auto wygląda na starsze z zewnątrz i wewnątrz bo to końcówka modelu - fakt
- auto natomiast jest z 2015 roku - więc realnie ok 10 lat, ale tragedii nie ma (nie mówię o cenie)
- jeżeli popatrzysz na inny model z 2015 - xc60 - wygląda o wiele lepiej, ceny są jednak o wiele niższe

- cenę tego auta, w mniemaniu sprzedającego, podbija silnik t6 3.0
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: zauważyłem, że wystawiający często próbują sprzedać auto za kwotę, za jaką im wydaje się, że auto jest warte. Potem gniją z nimi miesiącami, bo chętnych brak. Kto chce sprzedać sprawne auto, to je sprzeda, ale to trzeba liczyć się z tym, że wartość może być mniejsza od oczekiwanej.
  • Odpowiedz
Nie kupowałeś przypadkiem tych samochodów z podpisując jednocześnie oświadczenie że zrzekasz się z jakichkolwiek roszczeń do sprzedającego co do wad ukrytych i stanu technicznego?


@biskup2k: Nie, śmiem twierdzić iż na przykład w salonie mercedesa na takie coś nikt by nawet nie pozwolił.
  • Odpowiedz