Wpis z mikrobloga

Cześć, potrzebuję kilku odpowiedzi do ankiety związanej z moją pracą magisterską. Dlatego dla motywacji #rozdajo .Wygrana osoba zgarnia 100zł BLIKIEM.
Losowanie jednej osoby z plusujących ten wpis przez mirko.pro . Dodatkowo proszę wszystkich plusujących o wypełnienie tej ankiety. Losowanie w piątek (17.05) o 20:00

Link do ankiety: https://forms.gle/8pU3c3EJypK4F7yc7

#rozdajo #ankieta #studia #magisterka #studbaza #pracadyplomowa
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak tutaj 3/4 mirków to pewnie nawet ABSu nie ma XD


@haabero: to jeszcze są takie auta? No chyba, że mówisz o niedziałającym ABS, bo ja miałem nawet w pugu 306 z jakoś '94
  • Odpowiedz
@Gogoli90 nie zrobiłam screena, ale wypełniłam. Moje auto niby ma hamować automatycznie przed przeszkodami, ale trochę się cykam to wypróbować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@haabero ten system powoduje że społeczeństwo idiocieje jeszcze bardziej. Miesiąc temu baba w korku mi wpierdzielila się w dupe Vw z takim systemem. Oczywiście system nie zadziałał idealnie a ona twierdziła ze to niemożliwie ze ona uderzyła bo ma system xd. No tak. Zapewne ja cofałem specjalnie kiedy ona w telefonie siedziała i sobie szkodę nabiłem. Plus taki że okazało się że zderzak od Forda ma malutką ryskę a pańcia w
  • Odpowiedz
Akurat żona miała dzwona nowym vw. Niestety system automatycznego hamowania nie dał rady uniknąć najechania na tył innego pojazdu ale i tak wyhamował tyle, że nie w------o poduszek a leciała 60km/h I wpadła w ostry zakręt gdzie stał typek i przepuszczał inne auto.
Powiem tak, systemy działają i są potrzebne. Nie zawsze uniknie się kolizji ale lepiej z-----c przy 20km/h niż bez systemu 60km/h. Mnie też raz uratowało utrzymanie pasa ruchu, jak
  • Odpowiedz
@WOiOwnik: paaanie. To ja miałem lepiej. Nie pytaj czemu ale jechałem autostrada z totalnie najaranym typem jego bmw. I oczywiście mówię mu że tak się nie powinno, że to niebezpieczne itp a on do mnie, że przecież ma systemy
Od tamtej pory przestałem utrzymywać z nim kontakt
  • Odpowiedz
@Gogoli90: sam siedzę w przemyśle wiec podrzucę Ci swoje przemyślenia. Te systemy są fajne i pomagają. Ale pomagają tym którzy latali Passatem 1.9 tdi. I tak wyłączasz połowę systemów bo panikują oraz robia dużo false positive. Jeżeli nauczysz człowieka ze samochod sam zareaguje (a cały sotif zakłada ze kierowca jest 100 procent skupiony) to bedzie więcej problemów niż pożytku. To samo jest ze światłami i przejściami dla pieszych gdzie ci
  • Odpowiedz
@Gogoli90: z drugiej strony mega mi się podoba opcja "autopilota" jak wiem ze jest prosto i pasy widać i 2km przedemna pusto, to nieć jedzie, a ja se zjem kanapke:)
  • Odpowiedz
@Gogoli90 zrobione. Czy przez te technologie rozumiesz tylko rozwiązania zainstalowane w pojeździe czy również rozwiązania infrastrukturalne?
Myślę że największe pole do poprawy bezpieczeństwa na drogach to właśnie dostosowanie infrastruktury.
  • Odpowiedz