Wpis z mikrobloga

Cześć, potrzebuję kilku odpowiedzi do ankiety związanej z moją pracą magisterską. Dlatego dla motywacji #rozdajo .Wygrana osoba zgarnia 100zł BLIKIEM.
Losowanie jednej osoby z plusujących ten wpis przez mirko.pro . Dodatkowo proszę wszystkich plusujących o wypełnienie tej ankiety. Losowanie w piątek (17.05) o 20:00

Link do ankiety: https://forms.gle/8pU3c3EJypK4F7yc7

#rozdajo #ankieta #studia #magisterka #studbaza #pracadyplomowa
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gogoli90 zawsze jak ktoś daje takie ankiety do pracy magisterskiej to poświęcam cały wieczór na ich wypełnianiu i zaznaczaniu największych bzdur aby dane były bezużyteczne ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Gogoli90: Poziom pracy będzie zajebisty jeśli pytasz o rzeczy tak oczywiste. W skrócie: czy twoim zdaniem systemy bezpieczeństwa w samochodzie poprawiają bezpieczeństwo? No nie #!$%@? xd Mam nadzieję, że to praca dyplomowa na kierunku psychologia i sprawdzasz czy osoby ankietowane nie są przypadkiem małpami ;D Tak czy siak powodzenia, praca dyplomowa to tylko ściema i trzeba to zwyczajnie #!$%@? :p
  • Odpowiedz
Jechałem ostatnio z typem, który aktywnie korzystał z awaryjnego hamowania. Nie powiem, kilka razy miałem duszę na ramieniu, kiedy auto stawało dęba - a typ nawet się nie spocił. "No bo przecież zahamuje".
  • Odpowiedz
@haabero: jak tylko przeczytalem to pytanie dostalem flashbackow ze swojego Iveco. W tym samochodzie system awaryjnego hamowania jest tak #!$%@? i czuly, ze czesto go wylaczam. Dodatkowo jesli dosc czesto wlacza sie awaryjne hamowanie to wyskakuje blad AEBS i trzeba jechac na serwis zeby go usunac (przy aktywnym bledzie nie dziala np tempomat).
  • Odpowiedz