Wpis z mikrobloga

Pisze to z całą odpowiedzialnością i całkowicie poważnie. Zachowujesz się bardzo nie racjonalnie, nie chodzi o głosowanie na PO czy sympatyzację do innej partii. Głosuj sobie na kogo chcesz ja tego nie będę krytykował bo i po co, każdy niech głosuje na kogo chce. Możemy porozmywać o poglądach o tym co dla kogo jest ważne. Niestety widzę w tobie czystą nienawiść, brak innych zainteresowań, empatii, zrozumienia innego wykopowicza, próbujesz trolować i mieć
  • Odpowiedz
@DorianJS: A wierzysz memcenowi który wypierał się swojego programu? XD

@DorianJS: Nie minął rok, a Schreiber to w ile zmienił zdanie od swojego filmu gdzie informował że się nigdzie nie wybiera? XD

@FotDK: Wierzysz politykom? Ja nie, dlatego ocenię za jakiś czas.
  • Odpowiedz
  • 1
Mam nadzieję że ułożysz sobie życie i fobia na tle konfederacji zmaleje, będziesz mógł normalnie funkcjonować w społeczeństwie. Życzę ci wszystkiego dobrego.


@CorniMati: XD jakbym słyszał wyborcę AfD.
Ja ci życzę żebyś przejrzał na oczy wreszcie na jaką partię głosujesz, bo kiedyś takie kacapy długo po świecie nie chodziły
  • Odpowiedz
ja #!$%@?, nie podpisał się pod paktem, co robi konfiarz?


@d4wid: noni co z tego, że się nie podpisał jak i tak to jest puste. Nic to nie znaczy i na nic nigdy nie wpłynie oprócz propagandy przed wyborami do unijnych struktur. Dlatego poczekamy i zobaczymy jak takie dzialanie wpłynie na co kolwiek i ocenimy.

Dobra już wiem z kim
  • Odpowiedz
i będzie płacić. A chodziło o to żeby nie przyjąć i nie płacić


@stan-tookie-1: coś Ci się pomyliło, konfedepisowi chodziło o to żeby przyjmować, płacić, a przy okazji jeszcze zgarnąć w kopercie do kieszeni, by potem móc przez kolejne kadencje straszyć unią i ciapatymi...

Co jak co, ale konfedepisowcy jako pierwsi w III RP wymyślili wyborcze perpetum mobile:
- wymyślić zielony ład i najgłośniej krzyczeć o zamordyźmie
  • Odpowiedz
  • 1
Ale się trole i boty odpalają żeby swojego guru bronić.

Wykopu już nie ma...


@longi12: prawda, została ci główna konfiarzu i skończenie Chłopskiej Szkoły Rozumu

@d4wid: kolejny co
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid Śmiesznie się czyta jak boli cię dupa, bo ktoś Tuska krytykuje xD. Dawaj więcej, bo jutro wolne mam, to się pośmieję do późnych godzin.


@JavierDaY: jeśli krytyka to pisanie pisowskich spinów z głównej, to słabo u ciebie z myśleniem.
  • Odpowiedz
  • 0
@d4wid: jakie stawki ma nowa władza? 50gr? ;)

Może i nie przyjmiemy, ale za każdego zapłacimy.

Ale to mała cena za brak rozwoju kraju.


@engineer: nie wiem konfiarzu, powinieneś się w swojej centrali spytać.
No od 2015 to mamy najlepszy rozwój kraju, na szczęscie wyborcy konfederacji nie mają praw
  • Odpowiedz