Wpis z mikrobloga

  • 1
@d4wid: Tak tak Konfiarze kogokolwiek tutaj wpuścili xD Error w głowie masz tutaj ty.


@Programista500plus: umiesz czytać ze zrozumieniem? Nawias dotyczy pisowców. Poza tym trzeba mieć IQ małpy, żeby nie ogarnąć tego, bo konfederaci nigdy nie rządzili w sejmie
  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid: Czyli brak argumentów wskazujących na powiązania z Rosją. Tsk jak myślałem.


@CorniMati: BRAK ARUGMENTÓW? XDDDDDDDDD
Na skrinie wyżej masz wypowiedź brauna, że NATO prowokowało Rosję do ataku na UkrainęXDDDDDDDD ty chłopie jesteś sekciarzem, wam można wszystko podesłać, a i tak będziecie bronić tej prorosyjskiej partii
d4wid - >@d4wid: Czyli brak argumentów wskazujących na powiązania z Rosją. Tsk jak my...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid: przyjmowanie imigrantów z Białorusi i latających ludzi z po i lewicy na granice to działanie prorosyjskie. Więc twoim tokiem rozumowania lewica i po są prorosyjskie.


@CorniMati: czy w koalicji rządzi Lewica czy PO? To raz.
To porównanie jest bez sensu, tzn. nie ten poziom. Wrzucasz lewicę co ma 5% poparcia i zrównujesz z całą koalicją.
A ja ci daje wypowiedzi członka prorosyjskiej partii, który wprost gada, że NATO prowokuje Rosję, nie chciał Szwecji i Finlandii w NATO.
Chłopie, weź zwolnij i zastanów się
  • Odpowiedz
@d4wid: Ja potrafię przyznać rację nawet takiej osobie jak ty co ciągle biega i wszystkich obraża.
Niektórzy w konfederacji nie wierzą że unie można naprawić a reszta wierzy ze się da i jest tskich najwięcej. Nawet ten braun mówi aby być przygotowanym na wyjście z uni jak również mówi aby to była nasza karta przetargowa jak chcą nas ograć. Nikt nie wyjdzie z uni bo około 70% obywateli tego nie
  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid: Ja potrafię przyznać rację nawet takiej osobie jak ty co ciągle biega i wszystkich obraża.

Niektórzy w konfederacji nie wierzą że unie można naprawić a reszta wierzy ze się da i jest tskich najwięcej. Nawet ten braun mówi aby być przygotowanym na wyjście z uni jak również mówi aby to była nasza karta przetargowa jak chcą nas ograć. Nikt nie wyjdzie z uni bo około 70% obywateli tego nie chce w tym ja. Uważam że trzeba twardo z nimi rozmawiać i wetować to co dla nas nie jest przychylne.

To teraz powiedz mi za czym ty jesteś i jakie masz poglądy, jesteś za zielonym ładem, zakazem aut spalinowych podatkami klimatycznym, odebraniem nam prawa weta, płaceniem za imigrantów. Bo z tego co wiem to każda z parti głosowała w eu za zielonym ładem.


@CorniMati: rozumiesz, że mnie twoje zdanie gówno interesuje? To tak jakbym dyskutował z menelem spod żabki.
Jesteś konfederatą, głosujesz na prorosyjską partię, która mówie o polexicie, jak i promuje rosyjską propagandę względem Ukrainy, jest przeciwna NATO,
  • Odpowiedz
@DorianJS: a pomyślałeś, ze wtedy mogl się nie wybierać? Ja na przykład dzisiaj nie wybieram się, i nie planuje, po nowego laptopa. Ale jutro juz #!$%@? być może będę


@WuZet_: Przestan sie osmieszac, twoj przyklad moze mialby sens gdyby tusk w swojej obietnicy nie podal zadnego terminu konca jej obowiazywania. Tusk nie powiedzial "Dzis sie nie wybieram sie" tylko "Obiecuje, ze nie wybieram sie co najmniej do konca
  • Odpowiedz