Wpis z mikrobloga

@DorianJS: a pomyślałeś, ze wtedy mogl się nie wybierać? Ja na przykład dzisiaj nie wybieram się, i nie planuje, po nowego laptopa. Ale jutro juz #!$%@? być może będę


@WuZet_: @d4wid Tak, tylko, ze DEKLARACJA premiera kraju, ktory jest wrecz oburzony, ze musi powtarzac to 150 razy ze nigdzie sie nie wybiera to nie to samo co kaprys zakupu laptopa xD Nie minal nawet rok a byl
  • Odpowiedz
@d4wid: Kiedy konfa wpuszczała ciemnych? od czasu powstania słyszę tylko o migracji z krajów bliskich nam kulturowo i to w bardzo rygorystycznie zweryfikowany
  • Odpowiedz
  • 2
Haha ten dekiel op usuwa odpowiedzi, co za dziecinada ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Don_Kamizi: jakbyś prymitywie czytał, to usuwam konfiarskie wysrywy. Ale u takich to ciężko z czytaniem ze zrozumieniem
  • Odpowiedz
  • 3
@d4wid: Kiedy konfa wpuszczała ciemnych? od czasu powstania słyszę tylko o migracji z krajów bliskich nam kulturowo i to w bardzo rygorystycznie zweryfikowany


@CorniMati: a gdzie ja napisałem, że konfiarze kogoś wpuścili? Pisałem o pisowcach. Konfiarze to jedynie mogą wpuścić swój elektorat na lekcje religii
  • Odpowiedz
@d4wid: czy idziesz na zakład jak jednak ich będziemy musieli wpuścić lub za nich zapłacić to usuniesz konto?
Ja tuskowi w poprzedniej jak i tej kadencji nie wierzę. Zresztą widać po tym co robią po wyborach.
  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid: czy idziesz na zakład jak jednak ich będziemy musieli wpuścić lub za nich zapłacić to usuniesz konto?

Ja tuskowi w poprzedniej jak i tej kadencji nie wierzę. Zresztą widać po tym co robią po wyborach.


@CorniMati: powiesz mi autysto wykopowy gdzie ja napisałem, że nie będzie się trzeba słuchać UE?
Bo nie rozumiem o co się chcesz zakładać, skoro takich rzeczy nie pisałem.

To że ty nikomu
d4wid - >@d4wid: czy idziesz na zakład jak jednak ich będziemy musieli wpuścić lub za...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
@d4wid: Czyli nie jesteś pewny że po zapewnieniach premiera i tak po wyborach się zgodzi na migrantów lub zapłatę za nich.
Bo jak się naśmiewasz z ludzi że nie wierzą premierowi to jests pewny że premier nie okłamie.
  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid: Czyli nie jesteś pewny że po zapewnieniach premiera i tak po wyborach się zgodzi na migrantów lub zapłatę za nich.

Bo jak się naśmiewasz z ludzi że nie wierzą premierowi to jests pewny że premier nie okłamie.


@CorniMati: Ty jesteś serio jakiś niepełnosprawnyXD.
Najpierw piszesz, to co nic nie napisałem, teraz robisz salto, że jestem jakiś niepewny.
Logiczne, że będzie trzeba się UE posłuchać albo płacić kary,
  • Odpowiedz
  • 3
@d4wid no mogę zrozumieć twoje tłumaczenie, tylko widząc pełno usuniętego syfu twoja wiarygodność spada. Gdy widzę takie usuwanie, to odbieram to jako kółeczko własnej adoracji. Zwłaszcza że nie widzę komentarzy, może to nie są pisowcy, a po prostu znajdują się tam komentarze zbyt krytyczne dla autora? Może inni inaczej na to patrzą, dla mnie to schodzi do poziomu przedszkola
  • Odpowiedz
@d4wid: nie oglądam tiktoka. Ja nie generalizuje ludzi po partii jak ty. Żadna nie jest krystaliczna i trzeba kogoś wybrać. Jedynie mogę polemizować i się nie zgadzać w konkretnych tematch.
Więc jak byś nie obrażał to by było fajnie i miło.
  • Odpowiedz
  • 1
może to nie są pisowcy,


@dbanel: XDDDDDDDD typie masz bordo i siedzisz na głównej. Mnie twoje zdanie średnio interesuje, jak ty sam enjoyer na głównej.
Piszesz cynicznie, że to mogą być krytyczne komentarze dla autora! Na głównej masz merytorykę, spróbuj tam:)
  • Odpowiedz
  • 1
@d4wid: nie oglądam tiktoka. Ja nie generalizuje ludzi po partii jak ty. Żadna nie jest krystaliczna i trzeba kogoś wybrać. Jedynie mogę polemizować i się nie zgadzać w konkretnych tematch.

Więc jak byś nie obrażał to by było fajnie i miło.


@CorniMati: typie jest 2024 i jesteś konfederatą prorosyjskiej partii. Brak mi po prostu słów, bo co nie powiesz i tak to będzie śmieszne.
A teraz czekam na
  • Odpowiedz
@d4wid:
A teraz pokaż mi gdzie jest ta rosyjska partia bo pis sprawdzał konfe szukali haków w 2019 r i nic nie znaleźli. Ten braun który tak wsaytakich kole w oczy doniósł na siebie do ABW i co i nic. Za to partie jak sld brały kase że wschodu.
Daj chociaż jeden argument Że są finansowanie lub szpiegasmi czy co tsm chcesz. Podaj jeden dowód na takie zapędy.

Co do
  • Odpowiedz