Wpis z mikrobloga

W końcu wszystkie formalności dopięte i przesiadam się na nowe auto, c-elysee z 2014r 🥰
Dla mnie to jakbym z salonu wyjechał, całe życie jeździłem 20 letnimi gratami, które nawet w dniu produkcji uchodziły za gruzy. 10 letnia fura, która wygląda jak normalne, współczesne auto to jest dla mnie szok xD
Mam nadzieję, że posłuży z 5 lat.

#chwalesie #taxi #motoryzacja #szczecin
krucjan - W końcu wszystkie formalności dopięte i przesiadam się na nowe auto, c-elys...

źródło: temp_file9112710770260694639

Pobierz
  • 228
  • Odpowiedz
okazyjnie trafiłem za 10k


@krucjan: 10K za auto z 2014r, to bardzo dobra cena. już szukam do 20 z conajmniej 2010 i jest problem xd z tym, że ja muszę mieć grzane stołki, tempomat i czujniki cofania. bo nigdy nie schodzę na coś gorszego, więc kolejne auto nie może mieć gorszego wyposażenia.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DADIKUL o to że chłop mi pisze, że z takim silnikiem nie da się jeździć a ja uważam że sprawniej się poruszam po mieście z tym małym silnikiem jak większość kierowców z mocniejszymi, co tu jest niezrozumiałe?
  • Odpowiedz
@Pan_kurczak

Nikt nie napisał jeszcze że powinien za te pieniądze kupić jakieś dobre auto, 20 letnie BMW E60 czy Audi A6. Mikro coś nie w formie dziś.


20 letnie może nie, ale osobiście bym poszukal innego auta apre lat starszego. Sam jezdze 14 letnim już accordem (kupowałem jak miał 10) no i cholera wolałbym takiego accorda kupić niż tego citroena. Aczkolwiek te citroeny są dość tanie co jest plusem.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@r5678 czujniki cofania i tempomat ma xd długo też przeglądałem oferty, także naprawdę w tych pieniądzach to nie mogłem uwierzyć. Chłop powiedział, że kupuje nowe potrzebuje pieniędzy, nie miał żadnego problemu pojechać z nim gdziekolwiek chcę sprawdzić co chcę 🤯 nawet się nie targowałem bo by mi wstyd było
  • Odpowiedz
10k? gratuluje fantastyczna cena, 2014 to dla mnie tak samo jak nowość :D bardzo ładny, zgrabny sedanik, mimo ze to kompakt nie jest to potworek pokroju thali sedan, czy fabi sedan, miałem okazje jeździć takim fakt jest troszkę ciasny z tylu ale bardzo przyjemne wybierał nierówności i wygodnie sie jeździło, tak btw jakie ta masz pan światełka ledy czy h7 ? oby służył bezawaryjnie szerokości :D
  • Odpowiedz
dostałem to kiedyś jako zastępcze na tydzień w 2019 chyba.
No jeździ :D Tyle można było o tym powiedzieć, ale nie jeździło się źle.
To takie najtańsze wozidło dla kierowców Ubera itp., tam się pewnie nie ma co zepsuć.

Ale z plusów, to na zewnątrz faktycznie wygląda przyzwoicie.

W sumie to już #!$%@?ąc od posta, to chłop kupił tanie, 10 letnie wozidło i wszyscy gratulują.
Inny jeździł kilkanaście dni cybertruckiem, którego wynajem
  • Odpowiedz
Tutaj rozważam założyć, ale na gazie też się jakiś kokosów mega nie robi, ludzie sobie liczą ile zaoszczędzili kompletnie pomijając to ile benzyna razem z tym gazem zużyli i ile kosztuje dodatkowy serwis i obsluga gazu.


@krucjan: to juz imo cope, ile tej benzyny zuzyje w stosunku do gazu? 1:10? Serwis i obsluga gazu? Masz nowa instalacje wiec praktycznie tyle co filtry. Nie wiem ile srednio km wychodzi w miescie na
  • Odpowiedz
@krucjan: no i gitara, niech pożera kilometry bezawaryjnie i szerokości.
Jak zwykle widać że już się zlecieli znawcy motoryzacji, a jak zapytasz co drugiego czym jeździ to nie odpisują, ale do krytyki pierwsi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wykop to się zrobiło miejsce gdzie nie należy czymkolwiek się chwalić, jak nie staniesz to wykopkami du@a wiecznie z tyłu. pozdro.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Exil12 łaska wykopu na pstrym koniu jeździ 😎
@Madmikepl ledow nie ma bez przesady xD h7 też wątpię pewnie h4 ale nie sprawdzałem. A miejsca z tyłu właśnie jest bardzo dużo jest o wiele bardziej przestronny jak inne sedany jakie miałem. To jest jedna z pierwszych rzeczy jakie sprawdziam przy zakupie, wysuwam przednie fotele i siadam z tyłu, mam prawie dwa metry więc jak mi jest wygodnie to każdemu będzie. Skode fabie
  • Odpowiedz
@krucjan: jeżeli to 1.2 puretech to koniecznie miska oleju w dół i zobacz czy smok sie nie zatyka bo tam masz rozrząd w oleju na pasku i lubia sie rozpadać i zapychać smok oleju.
Priusa II/III nie rozważałeś? Niezniszczalna fura pod taxi, gaz wrzucasz i taniej jeżdzić sie nie da.
  • Odpowiedz
@krucjan: niech się dobrze jeździ. Mam citroena c4 z 2014 roku kupiony w salonie, do dzisiaj nic sie z nim nie dzialo, raz tylko w serwisie byl bo cos stukało ale naprawione i od wielu lat nic, (a tak to tylko 3 razy u blacharza xD) jedyny minus tego silnika 1,2 benzyna ze smakuje mu olej :P w długich trasach czasem musialem dolewać i troche mało ekonomiczny w trasie bo skrzynia
  • Odpowiedz