Wpis z mikrobloga

W końcu wszystkie formalności dopięte i przesiadam się na nowe auto, c-elysee z 2014r 🥰
Dla mnie to jakbym z salonu wyjechał, całe życie jeździłem 20 letnimi gratami, które nawet w dniu produkcji uchodziły za gruzy. 10 letnia fura, która wygląda jak normalne, współczesne auto to jest dla mnie szok xD
Mam nadzieję, że posłuży z 5 lat.

#chwalesie #taxi #motoryzacja #szczecin
krucjan - W końcu wszystkie formalności dopięte i przesiadam się na nowe auto, c-elys...

źródło: temp_file9112710770260694639

Pobierz
  • 228
  • Odpowiedz
  • 0
@szpak_mateusz teraz w ogóle się auta nie sprzedają, wszystko stoi a ceny jak nieruchomości, #!$%@? w kosmos. Przykład za Tucsona z 2027r. który nowy kosztował 85k, krzyczą sobie minimum 65... a najlepiej to 90...
  • Odpowiedz
Gwarantuje ci, że z tym 1,2 silnikiem szybciej i sprawniej przejadę z jednego końca miasta na drugi jak 3/4 królów prostej w 200 konnych 2 litrowych potworach. A i na autostradzie częściej wyprzedzam jak jestem wyprzedzany, więc nie wiem co tu ma nie jechać.


@krucjan:
xer78 - >Gwarantuje ci, że z tym 1,2 silnikiem szybciej i sprawniej przejadę z jedneg...

źródło: coffee-lmao

Pobierz
  • Odpowiedz
0 letnia fura, która wygląda jak normalne, współczesne auto to jest dla mnie szok xD

Mam nadzieję, że posłuży z 5 lat.


@krucjan: Chciałem taki kupić z hydro w full opcji na pierwszą furę, ale się przestraszyłem kosztów serwisowania, i tego, że to jest jebitny ponton i zaparkować tym prostopadle między dwoma autami to nielada wyczyn ale może w szczecinie jest gitówa.
  • Odpowiedz
Mam to to benzynę 1.6 z 2018. Kupiłem w 2019 z salonu z przebiegiem 12k, naleciałem 50k. Jako wozidło - spoko. Za dużo pali jak dla mnie, na ekspresówce idzie to rozbujać, ale wtedy wir się odpala w baku. Za to no się nie psuje, odpukać. Jedyne co naprawiałem to zamek bagażnika za 100 zł. Tak to eksploatacyjne: wahacze przód, tarcze i klocki. Olej i filtry co ok 12k.
  • Odpowiedz
@krucjan: nawet mało przegrywów wytykających ci jakie rzekomo gówno kupiłeś pojawiło się w tym wątku, jestem w szoku. Chyba w szkole są.

Fajne autko, niech służy jak najlepiej.
  • Odpowiedz
@krucjan: Gratuluje, też dwa lata temu cieszyłem się jak dziecko autem z salonu ale po dwóch latach #!$%@?łem żeby mieć więcej do wkładu własnego na mieszkanie. Aby tam dobrze pracował i nic się nie Ci nie psuło :). Purtechy są spoko, 1.2 naprawdę przyjemne silniczek zwłaszcza te sztuczne generacje bo nie są sztucznie ograniczane aby spełniać normy. Ile tam kuca masz? :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@nikosix jeździłem tipo i dla mnie jest niewygodny.
@Walnij_Kielona to stare tablice
@amozeto 10k, podnosnik i komp u mechanika, nirma spalin na staci kontroli
@barber-barberski w sensie że szerokie jest?
@KarmelowyJeremiasz no nie wiem, może dla ciebie śmieszne, dla mnie nie są to śmieszne kwoty. Ten tysiąc to mi miesięcznie zostaje po wszystkich kosztach pracy i życia. Po co mi ten leasing? Żebym wpis sobie zrobił, że się jaram, że mam auto
  • Odpowiedz
@krucjan: W tych C-Elysee zawieszenie jest prymitywne,trwałe i tanie w naprawie.
Bez żadnych zboczeń typu wielowachacz.
W końcu to samochód stworzony na szutrowe drogi ameryki południowej.
  • Odpowiedz
@krucjan: Kurde no nie wiesz ile masz koni? :D we no w nowy dowód rejestracyjnyzajrzyj bo jestem ciekawy ile taki 10letni puretech 1.2 na łańcuchu ma.

@boletus Czymś to popierasz czy po prostu nasłuchałeś si?. PureTechy miały problemy jak weszła wersja z paskiem klinowym w oleju. Po prostu parciał w tym oleju i zajeżdżał silnik. Jak się zoreintowali co powoduje ujsterke, to po pierwsze zmienili materiał z którego produkowany jest pasek
  • Odpowiedz