Wpis z mikrobloga

W końcu wszystkie formalności dopięte i przesiadam się na nowe auto, c-elysee z 2014r 🥰
Dla mnie to jakbym z salonu wyjechał, całe życie jeździłem 20 letnimi gratami, które nawet w dniu produkcji uchodziły za gruzy. 10 letnia fura, która wygląda jak normalne, współczesne auto to jest dla mnie szok xD
Mam nadzieję, że posłuży z 5 lat.

#chwalesie #taxi #motoryzacja #szczecin
krucjan - W końcu wszystkie formalności dopięte i przesiadam się na nowe auto, c-elys...

źródło: temp_file9112710770260694639

Pobierz
  • 228
  • Odpowiedz
Auto 6 lat, niski przebieg a ty wahacze robiłeś? Tragedia.


@Daszekk: żona tym jeździła na konie po jakichś wertepach i a w dziure w ulicy nie raz się wyebała. 400 stówy to nie majątek.
  • Odpowiedz
@krucjan: właśnie że wiele świadczy, bo pokazuje jakie auta są awaryjne, które nie opłaca się naprawiać i którego ludzie mają dosc. Królują Francuskie auta. Rzadkość na złomie to audi, BMW, Mercedes, Toyota, land rovera, Mitsubishi czy Volvo. Dziwnym trafem że 8 - 10 letni francuz na złomie to nic nowego i każdy go przeklina oddając go, nie chce właścicielowi się go naprawiać a taka np. Toyote nie uświadczysz.
  • Odpowiedz
@Endriu_: aha i na podstawie tego że jeździsz citroenami zmienię zdanie o francuskich syfach. To że ponad 13 lat pracuje na złomie, przywożę laweta setki aut w roku i rozmawiam z każda osoba która zlomuje auto, nikt, nigdy nie zachwalał francuskiego szrota. Każdy za to mówił ile pakował w naprawę i mówił dość. Uwielbiasz francuzy? Super, nie zazdroszczę. Mieliśmy dwie lawety na firmie peugeota i citroena, to więcej wymagało napraw niż
  • Odpowiedz
  • 1
@krucjan #!$%@?. Białe? Pewnie z wyprzedaży jakiś flotowych za pół ceny z silnikiem od kosiarki i tak się zaraz zepsuje trzeba było starsze premium brać. Żartuje:) fajny samochód
  • Odpowiedz
Miałem z 2017 z 1,6 w automacie, całkiem przyjemne autko, nawet jakoś jeździło ale czuć budżetowość gdzie nie popatrzysz

PureTecha nawet bym kijem nie dotknął
  • Odpowiedz
@krucjan: to że kupiłeś tak fatalny samochód to jedno, to że kupiłeś go bez 1.6 to drugie, a ale ta teza z "200 konnymi potworami" to juz było przegięcie xD
  • Odpowiedz
@maniek-stary666 no widzisz, a ja kupiłem 4 lata temu pezo 207 z 200k przebiegu, a teraz ma 50k więcej i przejeździe spokojnie jeszcze parę lat, także twoja teoria o tym, że samochód OPa nie przejeździe 5 lat bo jest francuski już została obalona. Ale sorki, ty przecież znasz setki osób co oddały ten szrot na złom xD
  • Odpowiedz
@krucjan: To ja ostatnio lepszy dil zrobiłem, pozbyłem się Nissana Note 2015 w praktycznie pełnej opcji z niskim przebiegiem a kupiłem Hondę CRV z 2010 z 2x wiekszym przebiegiem i nie żałuję tej decyzji ani trochę xD Tak mnie to plastikowe gówno #!$%@?ło. No i Honda od pana geodety, garażowany z pełną książką serwisową i robiony tylko w ASO. Jakieś tam detale we wnętrzu so zrobienia, ale to tam #!$%@? bo
  • Odpowiedz
@krucjan: Gratulacje mireczku, chociaż ja na taxi nie wyobrażam sobie lepszego auta niż prius z lpg. Automat w mieście to jest bajka, do tego spalanie rzędu 5 l lpg i niska awaryjność. Jak dużo jeździsz to się po prostu opłaca.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wqrt teraz jeździłem priusem i palił mi 5,8l benzyny jak w mordę strzelił na każdym tankowaniu. Może i na 5l by się zeszło, ale 5l gazu to trochę przesadziłeś.

Niemniej jakby mnie było stać to bym wziął Priusa
  • Odpowiedz