Wpis z mikrobloga

W końcu wszystkie formalności dopięte i przesiadam się na nowe auto, c-elysee z 2014r 🥰
Dla mnie to jakbym z salonu wyjechał, całe życie jeździłem 20 letnimi gratami, które nawet w dniu produkcji uchodziły za gruzy. 10 letnia fura, która wygląda jak normalne, współczesne auto to jest dla mnie szok xD
Mam nadzieję, że posłuży z 5 lat.

#chwalesie #taxi #motoryzacja #szczecin
krucjan - W końcu wszystkie formalności dopięte i przesiadam się na nowe auto, c-elys...

źródło: temp_file9112710770260694639

Pobierz
  • 228
  • Odpowiedz
@krucjan: gratki ja musze się męczyć z rok młodszym amerykańcem bez muchozolu (spalanie 15-20l miasto) i robieniem mi zdjęć przez tzw carspotterów co drugi dzień i nie nie chwalę się poprostu mam możliwości ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
  • 0
@farbowanylisek dywaniki to niech wyrzuci i kupi dedykowane rozmiarem do tego modelu. Te na zdjęciach to jakieś z kompletnie innego auta, to potrafi być niebezpieczne jak przyblokuje pedał gazu czy hamulca.
  • Odpowiedz
Niby człowiek wie, ale i tak zawsze ilość zawistnych mądralińskich pod tego typu wpisami zaskakuje xD

Gratki. Sam chciałbym się niedługo przesiąść na coś nowszego niż 20 letni gruz, ale na razie padło na motockl ;p
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@wezsepigulke mordo, to nie jest tak, że ja sobie wymarzę auto i kupuje to co mi do głowy wpadło, tylko przeglądasz oferty i bierzesz co jest najlepsze w twoim budżecie xd
  • Odpowiedz