Wpis z mikrobloga

Smutno mi mirki
- nie mam kontakt z nikim se starych znajomych
- zero szans na nawiązanie relacji z płcią przeciwną
- praca zdalna
- introwertyk
- nie umiem w small talk i filtrowanie
- mieszkam na zadupiu
- niska samoocena
- z ryja na photofhelerze mi dali 5/10

Jak dalej iść przez te życie?

#przegryw #samotnosc #depresja #tfnogf #zalesie
  • 13
  • Odpowiedz
@Szymif: bądź silny.
Zacznij ćwiczyc.
Niech to trwa nawet i kilka lat.
Ćwicz.
Jak laski będą za Tobą latać to wszystkie friendzonuj, bądź giga chadem.
Porzuć życie mieczaka.
  • Odpowiedz
@Szymif: jak tak czasem czytam Twoje posty to odnoszę wrażenie jakbyś był moim znajomym z czasów podstawówki/gimnazjum. Jedyne co się nie zgadza to chyba praca bo z tego co wiem to on jakieś ciuchy projektuje w lokalnym Januszexie.
  • Odpowiedz
@Szymif: ciężko coś doradzić w przypadku problemów które wielu tutaj opisuje. Bardzo często są wielowymiarowe i poza jakimiś uniwersalnymi poradami typu "uprawiaj sport" to nic mądrego tu nie przeczytasz.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Smutny_Marek Próbowałem nic ten sport nie daje, człowiek musi mieć jakiś cel w życiu i powód dla którego wstaje z łóżka.

Ale każdego z nas napędza coś innego i nie ma uniwersalnego przepisu na to
  • Odpowiedz
@Szymif: mnie na razie podtrzymuje właśnie sport plus "wtłoczyłem" sobie w głowę stwierdzenie, że poza seksem kobieta nie wnosi pozytywnych rzeczy do życia faceta. Natomiast mam świadomość, że to tymczasowe (w szczególności to drugie) i w końcu poczucie osamotnienia wygra. Nikt nie chce siedzieć sam, a na ten moment moja rutyna wygląda tak - budzę się w pustym mieszkaniu - idę do pracy której nienawidzę - wracam do pustego mieszkania
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@Smutny_Marek dla mnie sport był jedynie sposobem na zrzucenie 30kg nadwagi, gdy cel został osiągnięty nie mam motywacji do kontynuacji. A następnego celu nie potrafię obrać
  • Odpowiedz
@Szymif: To tylko 2 punty do 7/10 i już na julke ukrainke ujdzie. #!$%@? wie co jeszcze można z ciebie ulepić. Nie #!$%@? tylko do roboty. Nigdy nie szukaj starszej od siebie do stałego związku, ruchaj i zostawiaj dzieciate. Musisz się zmienić w predatora. I zawsze wybieraj laski poniżej 24 lat nieważne co gadają inni. tylko 23, 22, 21, 20, 19, 18, 17, 16 latki. Gwarantuje że będzie pan zadowolony.
  • Odpowiedz
pdf take


@secs: Dzisiejsze 16 latki czasem ciężko odróżnić od 23 latki. Tu nie ma pdf, wybacz tak stanowi prawo. Pytanie czy w dzisiejszych czasach powinno się mieć w tej materii skrupuły? Nie mi wybierać, ja nie miałem.
  • Odpowiedz