Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja praktycznie nie słyszę swoich sąsiadów? ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Żadnego szurania, stukania, no jak ktoś wierci to wiadomo ale nikt nie robi tego nadmiarowo. Blok z cegły z lat 90 here.
  • Odpowiedz
  • 1
Wiesz, że taki coś można wykryć pierdółką za 30zł?


@kolejne_juz_konto: daj, daj linka do tego gówna za 30zł - jak mnie #!$%@?ą takie komentarze, że można kupić jakiś gadżet za dwie dyszki i mieć spokój, a jak postanawiasz sobie sprawić coś takiego, skoro to parę groszy, to się okazuje, że to jednak kosztuje 10x tyle i nie jest warte tego, żeby to użyć 3 razy w życiu
  • Odpowiedz
@jabol6000 Mój sąsiad wierci i jednocześnie nadaje jakieś komunikaty morsem. Zamiast wywiercić otwór i skończyć pracę robi to z jakimiś przerwami coś jak nadawanie morsem.


@dzieju41: Może NUCI xD
  • Odpowiedz
daj, daj linka do tego gówna za 30zł - jak mnie #!$%@?ą takie komentarze, że można kupić jakiś gadżet za dwie dyszki i mieć spokój, a jak postanawiasz sobie sprawić coś takiego, skoro to parę groszy, to się okazuje, że to jednak kosztuje 10x tyle i nie jest warte tego, żeby to użyć 3 razy w życiu


@Ranger: Masz i się nie podniecaj, bo wylewu dostaniesz. Przez lata pracowałem na podobnym,
  • Odpowiedz
@jabol6000: Ten charakterystyczny odgłos turlającej się kulki to pracujące zbrojenie w betonie :D pod wpływem temperatury i pracy bloku dochodzi do zmiany położenia więc wydaje ten #!$%@? odgłos. Mam 32 lata a sam się dopiero o tym niedawno dowiedziałem.
  • Odpowiedz
  • 1
to pa na to :P https://m.youtube.com/watch?v=66oEvz06Bs4


@Zbiersk:
Ja miałem takie hałasy jak trzy- czteroletnie dzieciaki sąsiadów z góry całe zimowe dnie jeździły po korytarzu na zabawkowej hulajnodze z plastikowymi kółkami. Czasem dobijało nawet do 60 dB, bo był to dom podzielony na mieszkania, więc stropy były dużo cieńsze niż w typowym bloku. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz