Wpis z mikrobloga

@ty3i: Jedyne co ja słyszałem to że nie wypada w białej ani jasnokremowej która może wyglądać jak biała, a reszta to tam nieistotne. No ale baby lubią takie zasady z dupy wymyślać, choćby po to by koleżanka która dobrze w jakiejś sukience wygląda nie mogła w niej pójść.
  • Odpowiedz
@ty3i: zależy od środowiska, normalni ludzie mają gdzieś ten kolor sukienek. Sama najchętniej biorę małą czarną. W bardziej konserwatywnych środowiskach mają ból tyłka o czarne i białe ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@ty3i: ile masz lat i na ilu weselach byłaś ? Powiem tak. Ja na moim pierwszym weselu zestresowany bo przecież gdzie w czarnym garni. Wszędzie piszą w internetach ze nie bo pogrzebowo itp. kurka 10 wujków naliczyłem w czarnych xd i od tamtej pory wywalone i też polecam mieć ten stan (aczkolwiek mam już fajny niebieski 6 wesel is spoczlo :)) czarną / ciemna suknię też widziałem nie raz, pamiętam na
  • Odpowiedz
@ty3i: Rozumiem jeszcze jakby powiedziały, że nie wypada w białej ponieważ taki kolor nosi na sobie panna młoda, ale czarną k#w@ come on proszę cię babo. Ogólnie śmieszne jest to mówienie w Polsce ludziom odnośnie ubioru co mogą a czego nie mogą które zaczyna się już w szkole podstawowej jak ci każą przyjść na galowo w jednych słusznych ubraniach. Poza tym jeśli ty jesteś na zdjęciu to ładna figura.
  • Odpowiedz