Wpis z mikrobloga

Ale co to za niedopatrzenie, że buduje się autostradę z podstawek, a główny kabel zasilający jakby nigdy nic leży sobie na dywanie? Przecież tam się tak musi pole elektromagnetyczne odkształcić, że można sobie uszy połamać. Nie ryzykowałbym słuchania na tym muzyki.

#tonskladowy - największe absurdy #audiovoodoo
Roszp - Ale co to za niedopatrzenie, że buduje się autostradę z podstawek, a główny k...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Roszp: mi się ostatnio podobało jak na forum chłop napisał,że różnica między 2 zasilaczami do daca czy tam streamera była tak kolosalna ,że ledwo dał radę słuchać.
  • Odpowiedz
  • 18
mi się ostatnio podobało jak na forum chłop napisał,że różnica między 2 zasilaczami do daca czy tam streamera była tak kolosalna ,że ledwo dał radę słuchać.


@koszyk2: A to jest jeszcze nic, chłopy wymieniają zasilacze w switchach, które przez te streamery dane przesyłają i słyszą kolosalną różnicę xD
  • Odpowiedz
@Roszp: #!$%@? takie szopki a muzyka, ktorej słucha nagrywana w studio gdzie zazwyczaj wszystko #!$%@? na podlodze ( ͡° ͜ʖ ͡°) audiofile to jednak debile
  • Odpowiedz
tyle sprzętu i troski o kable a tymczasem adaptacja akustyczna pomieszczenia jest żadna, ot po prostu prostopadlościan z pustymi ścianami. Tego to jakoś nie slyszą a po konstrukcji kolumn to drugi najważniejszy element "toru"
  • Odpowiedz
@Roszp:
Podaję pomysł.
Audiofilskie osiedle z własnym audiofilskim trafo i audiofilakimi instalacjami. Płyty/podkładki fundamentowe tez audifilskie i specjalne zbrojenie. Wkoło audiofilscy sąsiedzi z odpowiednim sprzetem. Zero odkształceń pola. Szeroka scena.
Wystarczy mi 1% zysku za pomysł.
  • Odpowiedz
@Roszp: no a co z tymi kabelkami do lampek? leżą byle jak pod przewodami głównymi do głośników i psują pole magnetyczne itp. tragedia jak się niby znawcy zabierają do roboty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz