Wpis z mikrobloga

@SzejdiSlimSzejdi:

W dodatku to nie sa jakieś jednostkowe przypadki, tylko norma.

xD
Przecież wy spamujecie 2-3 zdjęciami, które były zrobione na przestrzeni wielu miesięcy.

oznacza to ni mniej ni więcej, że większości to pasuje

To oznacza, że normalni ludzie nie będą bili starszej kobiety, bo ma na sobie jakiś mały symbol, którego nikt nie zna poza rosjanami i brandzlującymi się do niego wykopkami.
  • Odpowiedz
@cordianss:

, bo ma na sobie jakiś mały symbol, którego nikt nie zna poza rosjanami i brandzlującymi się do niego wykopkami.

()

Prorosyjkich transparentów zachęcających do polexitu też nikt nie potrafi przeczytać, nie rozumie i wcale ich tam nie ma od #!$%@? xD

Wy już nawet nie udajecie.
  • Odpowiedz
@SzejdiSlimSzejdi: Dobra, daję cię na czarno, dyskusja z tobą nie ma sensu, ostatnio wyjaśniłem twojego kolegę, który sam mi przyznał, że mam rację, a ty i tak plusowałeś komentarze zawierające kłamstwa, tylko dlatego, że zgadzały się z twoimi poglądami.
Jesteś tępym propagandzistą, całkowicie zaślepionym, nie będę tracił czasu na rozmowę z wariatem.
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Myślę, że gdybyś przykładowo na marszu miliona serc poszedł ze swastyką, albo prorosyjskimi transparentami to tłum pokazałby ci co o tym myśli :)


@SzejdiSlimSzejdi: Gówno by takiemu komuś zrobili, gdyby ta swastyka była ukryta pod bluzką, tak jak ta wstążka u tej baby, która ją odsłoniła do zdjęcia. #!$%@?, co za zaczadzone polityką tępaki tu siedzą.
  • Odpowiedz
@MamByleJakiNick: a nie, jak to symbol zwasalizowania połowy Europy przez totalitarny system to spoko, można się rozejść xD To że jest wykorzystywany przy kolejnej próbie zwasalizowania Europy przez zbrodniczy system to tylko kwiatek do kożucha xDD
  • Odpowiedz
gdzie była policja?

Przecież to gloryfikowanie zbrodniczego systemu! Spisać dane i monitorować towarzyszkę


@piaskun87: przecież to na bank baba podstawiona przez rządzący obóz polityczny żeby skompromitować opozycję. Jeszcze tylko Hadacza tam brakuje
  • Odpowiedz
@VZee

@MamByleJakiNick: a nie, jak to symbol zwasalizowania połowy Europy przez totalitarny system to spoko, można się rozejść xD To że jest wykorzystywany przy kolejnej próbie zwasalizowania Europy przez zbrodniczy system to tylko kwiatek do kożucha xDD


Ty to chyba masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. Powiedz mi, gdzie napisałem że ten symbol jest spoko?
  • Odpowiedz
@MamByleJakiNick:

Z tego co widzę to jest symbol, ale nie agresji na Ukrainę, a rosyjskiego dnia zwycięstwa, 9 maja

O tu. A do symbolu inwazji na Ukrainę awansował po tym, jak każda ruska gnida w przestrzeni publicznej latała ze wstążką w kolorach stonki ziemniaczanej.
  • Odpowiedz