Wpis z mikrobloga

Kto się wybiera w tym sezonie do Czarnogóry? Przygotowaliśmy duuuży wywiad z Natalią i Jędrzejem, z bloga hvala.pl, którzy mieszkają w tym kraju i z którymi rozmawiamy o nowych atrakcjach Czarnogóry, aktywnościach poza sezonem i w którym rozbieramy Czarnogórę na części pierwsze.

Zapraszamy do tego znaleziska i jego wykopek.

Zachęcam również do obserwacji hasztagu #szalonewalizki jeśli chcecie być na bieżąco z moimi znaleziskami.

#czarnogora #balkany #podroze #podrozujzwykopem #youtube
SzaloneWalizki - Kto się wybiera w tym sezonie do Czarnogóry? Przygotowaliśmy duuuży ...

źródło: _DSC4624

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@PanDeMia: też byłem rok temu. W porównaniu z okolicami Makarskiej to w Czarnogórze jest brudno. Sporo śmieci na plaży i w miejscowościach. Na plus ceny jak u nas no i blisko do Doktora Albana 😁
  • Odpowiedz
@Zakimar: można lecieć samolotem. Po co sobie robić takie rzeczy i walić 24h autem ( ͡° ͜ʖ ͡°)?

@SzaloneWalizki byłem 2 razy i na pewno trzeci raz nie polecę przez najbliższe kilka lat. Brudno, jakoś tak smutno, atrakcji tak naprawdę niewiele. Ceny powoli doganiają Europę, więc raczej podziękuję.

@Carguy @mckoper jak z bezpieczeństwem na trasie? Kierując autem czasem trafiałem na wariatów. Dużo psów
  • Odpowiedz
@DrBulgot: no mi się niestety bardziej w Chorwacji podoba. Jest brudno jedzenie kiepskie ceny zbyt wiele od chorwackich nie odstają. Kotor przereklamowany...ale mimo wszystko klimacik fajny. Polecam Hvala bo oni wiedzą jak i gdzie smacznie zjeść i autentyczna domowa czarnogórska kuchnie
  • Odpowiedz
Piękny kraj, ale ilość mieszkających tam Serbów powoduje że pełno tam antyeuropejskich rusofilów. Mental niestety też taki na poziomi PL w latach 90... Mam mieszane uczucia co do Czarnogóry. Myślę, że za 10-15 lat będzie tam znacznie przyjemniej.
  • Odpowiedz
@Ogau: autem się jeździ dla wycieczki. Osobiście mam 7 osobowego wana i jakbym miał jechać jeszcze raz to pewnie pojadę w ten sam sposób co rok temu.Pakuje się w auto po drodze zwiedzam Budapeszt -wegry, Belgrad -serbie, Sarajewo w Bośni dalej lecę na Podgorice z tamtad bar budowa i cała Czarnogóra jakieś 10 dni. I 16-17 dni urlopu jak marzenie. Mieszkam w centralnej Polsce bez lotniska dojazd do lotniska 2
  • Odpowiedz
@SzaloneWalizki o ile Chorwacja to polska lat 1998-2003, to Czarnogóra to Polska 1991. Baza hotelowa to jak wakacje pracownicze za komuny, ceny nie są niskie, infrastruktura leży, o czystości nie ma nawet co wspominać. Poza jako taką naturą nie ma tam za bardzo czego szukać.
  • Odpowiedz
ile Chorwacja to polska lat 1998-2003, to Czarnogóra to Polska 1991. Baza hotelowa to jak wakacje pracownicze za komuny, ceny nie są niskie, infrastruktura leży, o czystości nie ma nawet co wspominać. Poza jako taką naturą nie ma tam za bardzo czego szukać.


@Tapirro: gdzieś ty tam był? Jedź biedaku do Tivat pooglądać jachty oraz zegarki na wystawach sklepów to zmienisz zdanie.
  • Odpowiedz
@Chrzonszcz zegarki XD. Jachty stoją w okolicach Nicei, Tivat to jakaś mini marinka jakich milion nad morzem śródziemnym. Trzeba tylko zobaczyć coś więcej niż były blok wschodni, a nie wyzywać Mirków...
  • Odpowiedz
zegarki XD. Jachty stoją w okolicach Nicei, Tivat to jakaś mini marinka jakich milion nad morzem śródziemnym. Trzeba tylko zobaczyć coś więcej niż były blok wschodni, a nie wyzywać Mirków...


@Tapirro: artykuł o Montenegro a typ wyjeżdża z Niceą, heh, jakieś kompleksy powodują u ciebie potrzebę licytacji?
  • Odpowiedz