Wpis z mikrobloga

Kto się wybiera w tym sezonie do Czarnogóry? Przygotowaliśmy duuuży wywiad z Natalią i Jędrzejem, z bloga hvala.pl, którzy mieszkają w tym kraju i z którymi rozmawiamy o nowych atrakcjach Czarnogóry, aktywnościach poza sezonem i w którym rozbieramy Czarnogórę na części pierwsze.

Zapraszamy do tego znaleziska i jego wykopek.

Zachęcam również do obserwacji hasztagu #szalonewalizki jeśli chcecie być na bieżąco z moimi znaleziskami.

#czarnogora #balkany #podroze #podrozujzwykopem #youtube
SzaloneWalizki - Kto się wybiera w tym sezonie do Czarnogóry? Przygotowaliśmy duuuży ...

źródło: _DSC4624

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@Ogau: moze 4 psy mnie jednoczesnie gonily gdzies w kanionie rzeki piva, tylko ze jechalem z 40 to nie mogly dogonic xddd a tak to spokoj, przyjazne kundelki ale lepiej nie glaskac bo choroby, jazda autem spoko, tylko ciasno np na trasie P1 w kotorze, obczaj na mapie, jadac rowerem musialem stac w korku bo autobusy sie wyminac nie mogly xd a jak pojedziesz na dzien do albanii do szkodru to
  • Odpowiedz
@Carguy: czyli tak, jak myślałem. Lepiej po Tajlandii jeździć rowerem, niż Czarnogórze. Tamtym psom się chociaż biegać nie chce, bo upał za duży ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kiedyś rozważałem Bałkany rowerem, ale chyba dalej, niż Chorwacja się nie zapuszczę ze względu na psy. Słyszałem, że najciekawiej jest w Gruzji, gdzie można mieć starcie z owczarkiem kaukaskim ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Carguy: chodzi mi o to, że właśnie jest tych kundli tysiące i nigdy nie wiesz, któremu odwali. Wolę nie minąć żadnego, niż zastanawiać się, który z tego tysiąca mnie zeżre ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz