Wpis z mikrobloga

#nieruchomosci #mieszkania

Dałem się oscamować

Zatrudniłem pośrednika żeby znalazł mi ciekawy apartament w Warszawie, wyłożyłem sporą kasę na stół z oczekiwaniem, że dostanę dobre oferty offmarket i wyszukane „perełki”, tymczasem co dostałem:
- oferty z otodom (XD) od innych biur nieruchomości co mogę zrobić sam. W efekcie z obu stron transakcji jest bezsensowny pośrednik co drastyczne podnosi cenę mieszkania
- większość proponowanych ofert to przewartościowane gnioty których nikt nie chce kupić od miesięcy
- wątpliwe negocjacje (rzekomo właściciele nie zgodzili się na ofertę 1400k od poprzedniej osoby i nie doszło do porozumienia, ale za 1420k już mi sprzedadzą, tak było XD)
  • 2
  • Odpowiedz
@mimp: jak szukałem 2 lata temu na wtórnym to akurat to mieszkanie które mi się podobało było już zarezerwowane, ale ma dla mnie super oferty w podobnej lokalizacji i wysłał mi największe gówno rozesrane po całym mieście w każdej możliwej lokalizacji. Same oferty z otodom, których nikt nie chciał od miesięcy. Strasznie się wtedy zawiodłem bo nie czytałem tagu i nie wiedziałem jak to działa od kuchni. Liczyłem, że serio ci
  • Odpowiedz