Wpis z mikrobloga

Boli mnie, że dziewczyna, która chciała mnie do związku prawdopodobnie umarła na udar. Była taka urocza, uwielbiałem jej uśmiech i jej samą obecność czy to miłość? no cóż już jej raczej nie ma i nigdy jej nie zobaczę. Jej śmierć przyniosła mi smutek i skazała raczej mnie na samotność, ponieważ jestem tak brzydki, że nie pomoże mi geomaxxing, który jest ostatnimi czasy w modzie. Marcelina F dla Ciebie pozostaniesz na zawsze w moim sercu :( <3
#przegryw #samotnosc #depresja #tfnogf #gorzkiezale #zalesie
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@o__0: Mam 99% pewności, że nie żyje. Jej matka mi nie odpisała na pytanie co u niej, a sama ona nic nie wstawia na ig i fb. Wątpię, że zrobiłaby mi coś w stylu uciekła do oskiego albo gigachada, bo gdy spytałem czy mnie kocha to odpowiedziała, że tak.
  • Odpowiedz
  • 0
@bulbulator90: Owszem masz rację trochę byłaby zdolna do tego być może nie poznałem ją aż tak dobrze, ale mało redflagów przejawiała i była najnormalniejsza z wszystkich 4 lasek z jakimi mogłem wejść w związek. A dwie były zwykłymi szonami, które korzystają z młodości i skaczą po karuzeli kutang, jedna była mocno skrzywiona i obraziła się, że byłem zazdrosny o nią tylko temu zerwała, a ostatnia to właśnie ta.
  • Odpowiedz
  • 0
@amozetoostatniraz: To znaczy wiem tylko w jakim mieście. Mogę napisać jeszcze do jej brata, ale no cykam się trochę, bo ma kilku amantów pod zdjęciami nie chciałbym, żeby gość mnie zrugał myśląc, że jestem desperatem jednym z nich...
  • Odpowiedz
@Squarex88822 rozbił namiot u niej w ogródku (ona ma nieogrodzoną posesję) i wrzucił list do skrzynki że nie wyjedzie dopóki nie porozmawiają. Niestety też rozrabiał i rodzina koleżanki wezwała policję. Nie są razem. No ale lepiej spróbować niż nie spróbować. Może gdyby nie rozrabiał pod jej domem to by razem byli xd
  • Odpowiedz