Wpis z mikrobloga

Telemedycyna to stan umysłu. Wstałem rano i tak mi się robić nie chciało, że od razu mnie głowa rozbolała i gorączki dostałem (37,1). No to mówię sobie - nie będę na dobrodzieja robił, mi się należy. Do przychodni nie ma co dzwonić, bo już to przerabiałem i wiem, że termin będzie na pojutrze. Z resztą i tak nikt nie odbierze.
No to wpisuję w wyszukiwarkę "L4 online" i cyk, Halodoctor, wypełniam formularz, wpisuję typowe objawy przeziębienia, płacę blikiem i system od razu zaprasza mnie na wideoczat na którym czeka pan dohtur Abdullarhman Nasramani. Myślę sobie - nawet lepiej, pewnie po polsku średnio więc nie będzie dopytywał.
Wideoczat to tam nigdy nie działa, więc ledwo wszedłem a już na telefonie miałem połączenie od Abdulla. Mówił bardzo dobrze po polsku, powtórzyłem objawy, on mówi - no jest pan przeziębiony (świetna diagnoza doktorze House, a ja myślałem, że to Zespół Cushinga), niech pan je duuuzio witaminy C i pije Gripex lub Theraflu bo to ma IBUPROFEN i panu POMOŻE. Myślę sobie zaraz, co jest panie elito społeczeństwa, wykształcony zawodowcu o zaufaniu społecznym.

Ja wiem, każda osoba która nie żyje pod kamieniem wie, że i Gripex i Theraflu to bazują na paracetamolu a nie ibuprofenie (paracetamol średnio na mnie działa, oszczędzam wątrobę). I teraz słuchaj się doktora, który nie wie co zaleca. To tylko głupie saszety bez recepty na przeziębienie, ale co jakbym miał alergię na paracetamol/rozwaloną wątrobę i był jednocześnie nieogarem który uwierzy dohturowi? Równie dobrze mógłby mnie leczyć pies.

Na szczęście tam lekarze nie są od leczenia tylko od wypisywania L4 za pieniądze.
- to do kiedy pan chce zwolnienie?
- no do końca tygodnia
- ok już wypisuję, do widzenia

Łącznie 4 minuty to trwało. Nooo to teraz długi weekend. Już wjechał potężny talerz MEGA PODWÓJNE MIĘSO sos BARDZO OSTRY. Gar herbatki narobiony. Kobita w robocie. Biblioteka Steam paruje od tytułów AAA (żartuję, będę grał w jakieś starocie po raz piętnasty)

UUUAAAA ten sos faktycznie bardzo ostry, pół zjadłem i już czuję poruszenie w KICHACH jakby szykowały zamach na jakiegoś księcia. Trzeba chyba będzie dobrać L4 na rekonwalescencję po zatruciu pokarmowym.

#arcybebech #pracbaza #medycyna #leczsiezwykopem #sluzbazdrowia #telemedycyna #korposwiat #bodypositive #staregry
TavarishPiesov - Telemedycyna to stan umysłu. Wstałem rano i tak mi się robić nie chc...

źródło: EDqlWL8R

Pobierz
  • 52
  • Odpowiedz
@TavarishPiesov: tylko nie jedz z tych pojemników. Przekładaj na talerz. Jedząc z tych pojemników część materiału z których są wykonane dostaje się do naszego organizmu, przenika do mózgu i może stymulować rozwój alzheimera. Miałem gdzieś link do badań na ten temat ale nie chce mi się szukać eh
  • Odpowiedz
@TavarishPiesov miałem podobnie wczoraj, jak chciałem prochy, których mi nie przypisywali, tylko podjadałem od matki (też lekarz). Cyk nawet czatu nie było. Dzwoni telefon. Pan Maciej? Ja chce tylko potwierdzić, że wypisuje Panu receptę. A ja super, ratuje mi Pani życie. I cyk recepta na IKP.
  • Odpowiedz
  • 1
@Essology ja to raz tylko byłem i to na jednym dniu. dla mnie by się znalazło parę kapel ktore bym chciał zobaczyć ale nie na tyle żeby placić 800zł. A z headlinerow to na niczym mi nie zależy xD

@lagomorph o ja jebe dobrze wiedzieć na przyszłość
  • Odpowiedz
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.