Wpis z mikrobloga

Doktorek stał się takim Janem Pińskim / Tomkiem Wiejskim, tylko oni gadają jedynie o PiS - a nasz Pietia - o wszystkim.

I o wszystkim ma tak samo śmieszną, nikłą i powierzchowną wiedzę. Dlatego jest znacznie ciekawszy dla koneserów dziwnych ludzi z Internetu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#napierala #bestiazewschodu
Mjj48003 - Doktorek stał się takim Janem Pińskim / Tomkiem Wiejskim, tylko oni gadają...

źródło: IMG_8034

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@Mjj48003: No bez przesady, Piński farmi kasę z Silnych Razem i jest cynicznym siepaczem Giertycha. Piertrasowi bliżej do Wiejskiego, bo to czystej wody fanatyzm, choć Tomek to debil a niedoktor to tylko wariat xD
  • Odpowiedz
  • 4
@zdrajczyciel: A ja widzę korelację w rosnącym Patronite i ilości silnorazemkowych wysrywów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Doktorek to taki karaluch - niby zwykły robal - a wszędzie sobie poradzi.
  • Odpowiedz
@Mjj48003: ale pinskiego i szwejgierta to szanuj xD czasami opowiadają takie historie, że mówię co oni myślą, że ktoś w to uwierzy xD a po miesiącu się okazuje, że to prawda i ktoś w pisie jednak to zrobił xD tam już się trochę szurskich teorii sprawdziło
  • Odpowiedz
  • 6
@The_Rainman: Efekt zepsutego zegara pokazującego dobra godzinę dwa razy na dobę. Doktorek też raz trafił, że rajdem grupy Wagnera na Kreml nic nie będzie - bo akurat tak mu się wydawało ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak gadasz codziennie o PiSie to kilka teorii akurat trafisz.
  • Odpowiedz
@Mjj48003: No większość gadają ogólniki i co by to oni nie zrobili, ale czasami walną szurska teorie, która wydaje się tak samo realna jak bogate życie towarzyskie kaczyniaka z kobietami i się sprawdza xD ja tam lubię posłuchać dla samego posłuchania i czasami inside info też jakieś mają. Trzeba większość brać z przymrożeniem oka ale czasami coś ciekawego powiedzą
  • Odpowiedz
@Mjj48003: Szwejgiertowi się nie dziwię, że jest cięty na Kamińskiego i Ziobrę. Przetrzymali go dwa lata w areszcie pod bzdurnymi zarzutami, które sąd rozniósł i go uniewinnił.
Nie wyobrażam sobie przesiedzieć dwa lata za kratami, bo zainteresowałem się co się stało z pieniędzmi skonfiskowanymi gangusowi.
  • Odpowiedz