Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Emi mimo że spoko dziewczyna to tak naprawdę trochę udupiła Jonka. Oddala za darmo immunitet, nawet bez targowania się, przez co Janek został zagrożony. Obiecała mu że go wybierze a teraz kręci. Mimo że Janek to kryptowalutowyLambo zjeb to został oszukany (albo zostanie) i nawet go trochę szkoda.
  • 14
  • Odpowiedz
@wykopanywykopek: to nawet nie jest immunitet, tylko zapewniona obecność tej pary w tyogdniu finałowym. Pomijam już to, że oni nie byli nawet parą na tej randce, więc dobitnie to pokazuje, jak produkcja im pomogła. Po Emi było od razu widać, że ona nie chce z nim być a co dopiero awansować z nim do tygodnia finałowego. No i te obiecanie że go wybierze na RR też było na odczepnego rzucone "tak".
  • Odpowiedz
  • 5
@mario84pl tak, też nie wiem jak to miałoby działać z tym twixem. Przecież było wiadomo, że jak mają wejście do tygodnia finałowego to się nie przeparują. Czasami mam wrażenie że Janek ma problem z czytaniem ze zrozumieniem/rozumieniem zasad hotelixu
  • Odpowiedz
@wykopanywykopek: Kilka kwestii:

1. To nie był immunitet, a pass do tygodnia finałowego. I wygrała go para, nie sam Janek. Jeśli ona nie chce być z nim w parze, powinna mieć prawo odmówić, co zrobiła.

2. Janek i Emi dostali tę szansę, bo byli nową parą, która miałą potencjał. Nic nie stało na przeszkodzie, żeby Janek to wykorzystał. Ale wolał zniechęcić ją do siebie swoją osobowością do tego stopnia, że poczuła
  • Odpowiedz
  • 3
@steamy_capybara_bath przecież nie mówię o podpisywaniu umowy cywilno prawnej. Zwracam uwagę na to że coś obiecała i było to pokazane a teraz się wykręca z tego. Mogła powiedzieć "sorry Janek, nie chce immunitetu bo przez Twoje zachowanie nie widzę przyszłości dla naszej pary" i elo.
  • Odpowiedz
@wykopanywykopek: No to ja jeszcze raz powtarzam: było pokazane, jak Janek, Ada i Bartek przekrzykiwali się w tym momencie, wreszcie ktoś to uciął i zapytał Emi "zgadzasz się?". Ona najwyraźniej była przekonana, że zgadza się na zamianę pary w przypadku zdań.

Więc nie zwalaj winy na nią, że złożyła obietnicę, bo tak naprawdę tego nie zrobiła. Zaszło nieporozumienie :)
  • Odpowiedz