Wpis z mikrobloga

@BigVV: Ja mu się nie dziwię, że mu psycha siadła, ale nasza scena to rak, nie oszukujmy się. Jak wygrywali z Vitality to każdy im wchodził w dupę, a hades na strimie miał po 3-4 tysiące osób. Jak mają spadek, to jebią ich wszędzie, a dawni koledzy ze sceny podkręcają temat na X. Szczerze? To szkoda mi go,
  • Odpowiedz
@zyxen: +1 tym bardziej, że jak PL scena dawno i długo była na poziomie tier5 to dycha regularnie rywalizował z najlepszymi na świecie i robił wysokie miejsca poszczególnych turniejów. Szacunek mu się należy jak psu buda. Tak tylko przypomnę, że zanim dychą wypłynął to top talentem PL był sobol. Zobaczcie gdzie jest sobol i co osiągnął, a co dycha.
Jeszcze gdyby dycha czymś podpadł za co można byłoby go jechać,
  • Odpowiedz
@w00nski: Glaive to dobry IGL generalnie, tylko widać że trochę lecą na standardowych schematach, nie edytują swoich strat - takie jest moje wrażenie. Bo jak widzę np. ich SG na nuke outside, to już wiem, że kylar będzie podchodził pod main, a goofy będzie lurkował drzwi, co się dzieje? No cholera tak się dzieje. Dla przykłady metizport, genialny szwedzki mix ludzi z dawnego nip academy i 00nation. Goście mają swoje
  • Odpowiedz