Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mireczki dbajcie o siebie kilka dni temu byłem w urzędzie skarbowym i zobaczyłem taką młodą Ukrainkę pewnie lvl 24, wygląd 7/10, słodziutki uśmiech, młode oczka, była z b--------m, ale nieważne. Jestem knurem chodzącym w brudnym butach (dosłownie nigdy nie czyszczę butów) i starych tshirtach, więc choć korciło mnie, by tę młodą damę zaprosić na kawę, nie chciałem się ośmieszać. Ale ważąc 20 kilo mniej i będąc lepiej ubranym dziś by ta Ukrainka po mnie skakała. Nie trzeba być chadem, wystarczy nie być przegrywem, by r----ć. I dla wszystkich #przegryw mówiących, że nie ma gdzie poznać kobiety, polecam urzędy a nie #tinder. #przegrywpo30tce #ukrainki #ukrainka #wychodzimyzprzegrywu #podrywajzwykopem



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale ważąc 20 kilo mniej i będąc lepiej ubranym dziś by ta Ukrainka po mnie skakała


@mirko_anonim: Tak, na pewno by tak było xD Skoro nie bierzesz pod uwagę innego scenariusza w którym ona się nie zgadza, to znaczy że jesteś mocno odklejony
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jednyna osoba, która by tam po Tobie skakała (ale to nie tak jakbyś chciał) to urzędniczka żeby Cię u----ć na PITcie. Ubrania tu też nie mają nic do rzeczy, ja potężny programista i łażę w spranych tiszertach, nie wpływa to w żaden sposób na moją pewność siebie
  • Odpowiedz