Wpis z mikrobloga

@R4zziell: Ja mam tak, że mogę wejść gdzieś wysoko i jest ok, ale wystarczy że poczuję lekki przechył albo podłoże nie jest w poziomie i panika się włącza na pełnej XD Mocno tam buja na górze?
  • Odpowiedz
  • 19
@GryzeKisiel Zdarza się, że trochę buja. Mnie kilka razy mdliło, ale ludźmi nie rzuca po naceli. Głupie uczucie jak gdzieś chodzisz i włączy się system azymutowania (całą turbina obraca się do wiatru). Wtedy bardziej buja 😉
  • Odpowiedz
@johny-kowalski:

Co jest zabawne, np. nie miałbym problemu JAK WIĘKSZOŚĆ, być na takiej platformie znajdującej się kilka m. nad ziemią. Nieraz byłem na dachu, szopie, drzewie i upadek oznaczał śmierć.

Natomiast na coś takiego bym nie wszedł, bez tych barierek sama myśl o tym mnie przeraża xd

To bardzo nieracjonalne xD
  • Odpowiedz
@R4zziell: a powiesz w końcu, ile konkretnie zarabiasz czy nie? xD Skoro jest na google to powiedz i nie pajacuj xD Nie jesteś jakimś prezesem konkurencyjnej korporacji, tylko zwykłym technikiem xD
  • Odpowiedz
@R4zziell: jest coś fascynującego w tych turbinach. Moje jedyne wspomnienie z nimi, to jak kiedyś podczas nocnej eskapady stwierdziłem, że położę się pod taką spać bo teren najrówniejszy. Wybrałem takie miejsce, by śmigło nie było nade mną (jakaś dziwna schiza). Rozłożyłem miejsce do spania, kładę się, zerkam przed siebie - centralnie we mnie skierowana łopata ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale spało się dobrze.
  • Odpowiedz