Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od czerwca 2023 schudłem około 40 kg. To jeszcze nie koniec bo do celu brakuje mi 6 kg. W końcu dzisiaj mogłem sobie przymierzyć kupione koszulki w normalnym sklepie które na mnie pasują od strzała i jestem mega przeszczęśliwy bo mogę kupować ciuchy które mi się mega podobają, jest gorąco, a ja się nie pocę jak świnia ludzie w pracy mi mówią, że wyglądam lepiej. Jest motywacja na zgubienie tych 6kg jeszcze i utrzymanie wagi. Kibicuję wszystkim którzy biorą się za siebie. Mam nadzieję, że chociaż zmotywuję tym jedną osobę do zgubienia wagi.

#dieta #ciuchy #szczescie #chwalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 45
  • Odpowiedz
wypunktuj tego głąba z dr przed nazwiskiem


@Bertoos: wypadaloby wysłać 3/4 lekarzy/dietetyków na reedukację w zakresie żywienia, tytuł zdobyty nawet 10 lat temu nic nie znaczy bo przez ostatnie 10-15 lat zmieniło się wszystko w zakresie wiedzy o metaboliźmie człowieka. Wygooglaj intermittent fasting i zobacz jak świeże to jest.
  • Odpowiedz
22-60 jest ten sam metabolizm, czyli gadanie ze po 30 jest ciezej to fejk.


@kalin321: chyba wiem z czego to się wzięło to rzekome zwolnienie metabolizmu, z alkoholizmu i ilości cukru w diecei! Zatruty alkoholem i nadmiarem cukru organizm sobie nie radzi... tak po prostu. Stłuszczona wątroba i zaburzona gospodarka hormonalna to jest ten 'zwolniony' metabolizm.
  • Odpowiedz
po prostu ludzie zaczynają więcej jeść i często niezdrowo


@brednyk: i jedzą od 'najważniejszego posiłku dnia' XD do zaraz przed snem. Efektem czego mają jeden posiłek dziennie zaczęty rano i skończony wieczorem. Wysoko przetwożone żarcie dodatkowo dolewa oliwy do ognia.

chodzi o trzy główne posiłki i dwa mniejsze jak owoc czy jogurt


@brednyk: Odkąd jem w tzw oknie żywioniowym kompletnie nie liczę ile razy jadłem. Jem jak mi się chce
  • Odpowiedz