Wpis z mikrobloga

Ten człowiek powinien zostać w jakiś sposób uhonorowany, dzięki niemu w skali kraju zaoszczędzono ileś miliardów PLN na zapewne i tak spartolonej robocie, a wielu ludzi odkryło że ta budowlanka to żadna religia/czarna magia, tylko kwestia nauki.
Sam z Mariem na ekranie obok kładłem płytki w pokoju i zaoszczędziłem wtedy 1500 zł.
#budownictwo #budowadomu #budujzwykopem #januszebudownictwa #mariobudowlaniec
Tomek3322 - Ten człowiek powinien zostać w jakiś sposób uhonorowany, dzięki niemu w s...

źródło: 74660_559425b82a07e

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
@Tomek3322: Mario spoko, ale raz oglądałem filmik i robiłem równo z nim. Miałem już zaufanie do Maria. W trakcie okazało się że #!$%@?, i w dalszej części poprawiał... xD
  • Odpowiedz
@WrocilemAleZInnymLoginem: to jest kanał dla ludzi zaczynających z majsterkowaniem, a nie profesjonalistów. Czasami iście "profesjonalną" ścieżką wymaga narzędzi i skilla, którego oglądający nie mają. "na skróty" często jest szybsze i łatwiejsze w wykonaniu a efekt zadowalający.
  • Odpowiedz
@fatalne_przejezyczenie: o robieniu sufitu podwieszanego. Już nie pamiętam czy cos złe zrobił, ale powiedział o czymś jakoś po czasie ze w międzyczasie to zrobił, jakaś #!$%@?. Chyba coś z wygłuszeniem konstrukcji było. To nie tak, ze wina Maria, bo ja tez gdzieś zbyt "ochoczo", się zabrałem do sprawy :D

Dodam, ze ogólnie zrobiony i wisi. A robiłem to na powierzchniach 2x20m2
  • Odpowiedz
Ja jeszcze polecam remont4you.


@Kichachi: szkoda tylko, że nagrywa "humorystyczne" tiktoki, w których sra na pokolenie Z. Jak masz na myśli typa, który ma negatywne zdanie o jakiejś grupie ludzi, bo spotkał jedną osobę, która mu nie odpowiada, to jest ewidentnie przykładem.
  • Odpowiedz
@Tomek3322 robiłem remont pokoju ucząc się między innymi z jego materiałów. Od łatania dziur, przez malowanie po kładzenie tapet. Nawet obejrzałem nagrania o wierceniu udarowym, bo nigdy tego nie robiłem. Na pewno sporo mi zaoszczędził. Bardzo go doceniam, swój chłop.
  • Odpowiedz