Wpis z mikrobloga

Ten człowiek powinien zostać w jakiś sposób uhonorowany, dzięki niemu w skali kraju zaoszczędzono ileś miliardów PLN na zapewne i tak spartolonej robocie, a wielu ludzi odkryło że ta budowlanka to żadna religia/czarna magia, tylko kwestia nauki.
Sam z Mariem na ekranie obok kładłem płytki w pokoju i zaoszczędziłem wtedy 1500 zł.
#budownictwo #budowadomu #budujzwykopem #januszebudownictwa #mariobudowlaniec
Tomek3322 - Ten człowiek powinien zostać w jakiś sposób uhonorowany, dzięki niemu w s...

źródło: 74660_559425b82a07e

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
Zrobiłem remont całego mieszkania z tym gościem a znajomi pytali się o numer do płytkarza xD
  • Odpowiedz
  • 1
Nie był dla mnie kompendium, ale na pewno odczarował trochę budowlankę. Przydało się jak i reszta internetu.
  • Odpowiedz
@WrocilemAleZInnymLoginem mnie nie razi bo już kilka remontów w domu przeżyłem. I z perspektywy czasu uważam, że często droga na skróty jest najlepsza. Oczywiście, nie namawiam nikogo do fuszerek, ale w ostatnich latach często przesada idzie w drugą stronę. Chcesz zagipsować dziurę? Użyj gipsu z dodatkiem pyłu księżycowego, do tego siatka z jedwabników i koniecznie paca ze stali chirurgicznej. Okna? Z systemami poprawiającym współczynnik lambda o 0,000001, kosztujące 100% więcej, i
  • Odpowiedz
@zeus_pl: czemu 60tek nie kładziesz na podlodze na połówki albo na 1/3 60x30 na równo kładzie się tylko na ścianach poza tym raczej kładzie się od ścian do wyjścia a nie na odwrót
  • Odpowiedz
no akurat tu ma racje, całe pokolenie z jest na śmieci


@hugoooo: no tak tak już #!$%@? się wieszać na drzewo, bo nikt z Zetek nie daje się już wykorzystywać i pluć sobie w mordę xD
  • Odpowiedz