Wpis z mikrobloga

Polski facet, który w 2024 r.:
- kupuje tzw. kraftowe żarcie (burgery, p--o, wege-srege),
- jeździ do zakopanego,
- bierze dożywotni kredyt na zasyfiałe m2 na Targówku, Ochocie czy innym Ursusie,
- żeby podobać się p0lkom chodzi na siłkę, do stylisty, na zabiegi estetyczne itp.,
- żyje wg ideologii eko-sreko (ślad węglowy, ocieplenie klimatuy itp.),
- nie ucina toksycznych relacji (zawodowych, rodzinnych, towarzyskich)

jest dla mnie kwintensencją polaczkowego kukoldyzmu.

Ktoś słusznie napisał, że polscy faceci lubią małe mieszkanie, drogie żarcie i brzydkie kobiety.
100% prawdziwe.

#przegryw #blackpill #p0lka #polska
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nanotecz: Słyszeliście kukoldy!1!?

Nie jedzcie zdrowo, tylko jak prawdziwy chłop - kiełbase smażoną na śniadanie,

nie jeździjcie do zakopanego, bo po co wydawać pieniądze aby gdzieś
  • Odpowiedz
@nanotecz: ja z tej listy to wziąłem tylko dożywotnio kredyt, na klitke na Targówku, ale to głównie przez to że nie mógłbym żyć z swoją stara w Polsce B, i wolę do końca życia płacić kredyt, niz być j-----m przez rodzinę w mojej mieścinie. W sumie to bardziej na #przegryw się łapie niż na fajnopolaka
  • Odpowiedz
@nanotecz Ale z tego wpisu kipi przegrywem życiowym i frustracją ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1. Kupuje kraftowe żarcie bo moge, bo chce probowac nowych smaków.
2. Bywalem kiedys wielokrotnie, lubie to miasto bo jednoczesnie ma swietna nature i uroki miasta i jest dosyc tanio (znaczy bylo jak ja jezdzilem)
3. Srednia splacania kredytow w PL to 8lat. Jak ktos wg Ciebie zapakowal sie w nierucha dozywotnio np w 2015 roku to obecnie z samej inflacji jego kredyt skurczyl sie o POŁOWE, w tym czasie Ty straciles polowe oszczednosci frajerze xD
Nadal nieruch w topowych miastach i dobrej lokalizacji to najlepsza inwestycja, zwlaszcza jak w nim mieszkasz (pod najem juz taki super nie jest)
4. Chodze do fryzjera/stylisty/kosmetyczki/lekarza dla siebie i chociazby w biznesie widac co sobą reprezentujesz. No ale wiadomo bieda pod paznokciami to jest symbol mężczyzny,
  • Odpowiedz