Wpis z mikrobloga

@Pokojowa: nie rozumiem hejtu na niego w tej chwili, chyba uczciwiej pracować przy malowaniu ścian na emigracji niż być wciśniętym do kolejnego zarządu spółki przez kolegów lub na inny stołek urzędniczy i brać pieniądze za nic. Jeśli to nie fejk, to bardzo szanuję gościa, bo żadna praca nie hańbi
  • Odpowiedz
no pewnie, ale żeby stary chłop, dziennikarz nie znalazł jakiejś fuchy w zawodzie tylko od razu na robotę do jakiegoś Johna jechać? No aż nie mieści mi się w głowie. XD


@hpiotrekh: Nie jest takie dziwne jeśli weżmieszpod uwagę, że rynek mediów w Polsce jest bardzo mały. Kto miał go zatrudnić? Polsat? TVN? Ze względu na skojrzenie z PIS jest tam skreślony, a zasadniczo innych TV nie mamy, a inne media
  • Odpowiedz
@djtartini1 republika?

A do tych co tam piszą że ktoś wyśmiewa.
Rozrozniajcie pracę w zawodzie, a bycie kotomyszkiem przynieś, podaj, pozamiataj na budowie, bo jesteś "w biznesie" drugi tydzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@djtartini1: "PiS nie bez powodu doszedł do władzy"

W sensie, że ludzie wybierają zawsze dobrze? A nie że są partie populistyczne i walą w inne, które rozsądnie wyrównują wiek emerytalny
  • Odpowiedz
@hpiotrekh: Oni już wzieli tylu dziennikarzy TVP ile mogli, a pamiętaj, że oni nawet tej minimalnej nie płacą tzn. spóźniają się miesiącami z wypłatami, a on może ma kredyty itd.
  • Odpowiedz
@mac_mod zrobiłem risercz adekwatny do zadania (wpisanie frazy w google) i wyskoczyło kilkanaście artykuoow o tym samym, nawet z jego niby odpowiedziami. Jeśli to fejk, to te wszystkie szmatławce są jeszcze bardziej szmatławe niż myślałem.
  • Odpowiedz
Wykopki kiedy ktoś nie pracuje i siedzi na zasiłku: #!$%@?, leniu tyy - DO ROBOTY!

Wykopki kiedy ktoś uczciwie pracuje i nie siedzi na zasiłku: HAHAH BEKA, TYP JEST NA DNIE, BO MALUJE ŚCIANY XD

xd
  • Odpowiedz
@Pokojowa a przeczytajcie sobie artykuł i rozmowę z Ziemcem o tej pracy, przecież on jawnie odpowiedziami robi sobie jaja z przepytującego, maluje pewnie swoje albo szwagra i jedzie z głupimi pytaniami od szmatławców jakoby nie miał na życie
  • Odpowiedz
@Pokojowa: Kto maluje ściany w ten sposób!? Nie dość, ze leci jakimś małym wałeczkiem, nie odciął w rogu ściany, to jeszcze robi plamę w jednym miejscu zamiast rozcierać farbę pasami góra - dół. Jeżeli to nie fake to kariery w budowlance on nie zrobi XD
  • Odpowiedz