Wpis z mikrobloga

Sam kilka miesięcy robiłem w budowlance jak byłem na bezrobociu w swoim zawodzie, a teraz mam pracę zdalną w IT.


@Xefirex: tak bardzo się nie ma czego wstydzić ale musiałeś podkreślić że teraz IT xD
  • Odpowiedz
Typ pewnie kupił mieszkanie w Dublinie za kilka baniek i sobie remontuje a Wykop się pałuje ze nie ma pieniędzy i musi dorabiać. Ludzie…
  • Odpowiedz
@Pokojowa: Śmiałbym się, gdyby obecnie POTVP było wolne od tego politycznego syfu. Ci lepiej umieją się sprzedać, ale są równie żenujący jak tamci. Różnica jedyna to ta, że więcej zarabiają za nasze. W ogóle po kiego nam tyle kanałów TVP? 1/2/Info i starczy.
  • Odpowiedz
@Pokojowa: i co z tego? normalnie pracuje, wielu osobom sie zdarza odpaść z pracy i w desperacji szukać czegokolwiek, ale rozumiem że fajni i uśmiechnięci polacy szydzą z osób pracujących fizycznie
  • Odpowiedz
Wirtualne Media skontaktowały się z Krzysztofem Ziemcem. "Przebywam teraz w pracy. Wrócę po majówce. Jestem na robocie, efekty będą mam nadzieję pozytywne" – przekazał Ziemiec portalowi bez epatowania szczegółami.


@nZRYMjWgcvszVhb: A dziś prowadził rozmowę w RMFie. Nie wiem kto jest głupszy. Ty czy pismak, który wysrał z siebie ten "artykuł" xD

https://www.rmf24.pl/tylko-w-rmf24/rozmowa/news-michal-kobosko-mam-ambicje-zeby-wystartowac-z-warszawy-do-pe,nId,7475803#crp_state=1
  • Odpowiedz