Wpis z mikrobloga

@n_____S: Heheszki ale ostatnio zawsze jak jest jakiś poważny temat/problem w kraju to robi się z tego heheszki / memy i ogólnie marketing. A problem nie rozwiązany i dalej jest #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Truskawkowy_Tapczan:

Wiadomo, nie ma nic dziwnego w tym, że typ dzisiaj znowu wstał o 9 rano w niedzielę i od samiutkiego rana zaczyna swój regularny spam na tagu nieruchomosci, mimo że przecież nie jest tak głupi jak spadkowicze, więc swoje mieszkanie już ma. To jest według ciebie normalne? XD I tak dzień dzień, tydzień w tydzień odnośnie programu, którego przecież nie jest interesantem.
  • Odpowiedz
Nie wiem stary ja tam sobie nie fantazjuje w glowie na temat innych ludzi tworzac ich historie i zyciorysy, ani nie nazywam obcej mi osoby synem dewelopera z posoka z dupy, nie znam jego ojca ani nie mam kamer w jego ubikacji. Typ ma jakies poglady i swoje zdanie, ktore prezentuje, to wszystko, a ty pewnie widzisz wszedzie ruskie once, trolli i synow dewelopera. Zajebiscie smutne musisz miec zycie, mozna to leczyc.
  • Odpowiedz
@Truskawkowy_Tapczan:

Wzmożona codzienna aktywność włączając w to weekend od 8 rano w sobotę i niedzielę u kogoś kogo ten program mało dotyczy to clue mojego posta.

Imo możesz ze swoimi radami o leczeniu wypierdlayac do niego, ale co ja sie tam znam.
  • Odpowiedz