Wpis z mikrobloga

@Paula_pi: wystarczy włączyć radio... Jak słyszysz ciągle muzykę, bez reklam i jakiegos gadania prowadzącego audycje, co chwilę reklam to jest noc. Jak znowu gada jakiś koleś z kimś innym i w przerwach puszczają muzykę to jest dzień. Proste.
  • Odpowiedz