Wpis z mikrobloga

#koszykowka #plk

Późno już, ale skoro wołam do tych wpisów, to jak ktoś zainteresowany to przeczyta i jutro :)

A jutro o 17:30 równocześnie wszystkie mecze 30. kolejki PLK, decydujące o awansie i rozstawieniach (a więc też parach ćwierćfinałów, rozpoczynających się już w majówkę) w play-offach.

Polsat raczy nas jednym meczem (ciężko inaczej) i poszli w mecz Dziki - Spójnia, od którego nie zależy najwięcej w tabeli, nie będzie też prawdopodobnie najciekawszym do oglądania, za to jest jedynym w którym jest pierwiastek bezpośredniej walki o PO obu drużyn. Takie też uzasadnienie przedstawił mi A. Romański w jakiejś dyskusji kilka dni temu.

Dzisiejsze podsumowanie będzie inne niż zwykle, bo skoro machnąłem artykuł mecz-po-meczu dla Polskiego Kosza, obrazujący o czym dany mecze przesądza, i wszyscy ten artykuł propsują, włącznie ze światkiem dziennikarskim, to nie będę wymyślał koła od nowa.

Poczytajcie: https://polskikosz.pl/o-jakie-miejsca-zagraja-kluby-podczas-ostatniej-kolejki-orlen-basket-ligi-szczegolowa-analiza/
cultofluna - #koszykowka #plk

Późno już, ale skoro wołam do tych wpisów, to jak ktoś...

źródło: Firefox_Screenshot_2024-04-26T20-25-52.783Z

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • 0
W ostatnich dniach powyliczałem też małe tabelki dla wszystkich układów na miejscach 3-5 i 6-10, a bukmacherzy odpalili jakieś stawki na poszczególne mecze, więc w czwartek, na podstawie czwartkowych stawek mogłem powyliczać jak prawdopodobnie będzie wyglądać tabela na niepewnych jeszcze pozycjach 6-10
cultofluna - W ostatnich dniach powyliczałem też małe tabelki dla wszystkich układów ...

źródło: GL8WOXLWMAEuZ_5

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0