Wpis z mikrobloga

@Bankierpl: Ja powinienem dostać ten kubek, bo was nie lubię. Pytacie dlaczego dawać kubek osobie która nas nie lubi? Otóż powinniście go dać mnie, bo waszym zadaniem tutaj jest prawdopodobnie zbieranie atencji. Ogromne ilości atencji w postaci plusów dostajecie od wielu użytkowników. Ode mnie nie dostajecie, a moglibyście. Jeśli macie pojęcie o tym co robicie, to kubek wyślecie mnie.
@Bankierpl: Wydaje mi się, że ten kubek powinien trafić w moje ręce, bo wiem, że Wasza stronka ma specjalny kod CSS dla użytkowników IE i dbacie o wszystkich, nawet nołnejmów ; )
@Bankierpl: chociaż raz w życiu bym coś wygrał ;< znajomi z SGH, którzy nie lubią polibudy i często maja ból tylnej części ciała ze z niej jestem, są Waszymi fanami, jak się dowiedzą ze mam od Was kubek to prawdopodobnie dostaną wylewu, liczę na Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pozdrówka!
@Bankierpl: Bardzo chcę dostać kubeczek, ponieważ nie mam żadnego kubeczka i piję z wiadra, i bardzo rozchlapuję na boki, co znów powoduje wysokie rachunki za wodę (wiadro 10l, a przecież połowy nie bedę zalewał) oraz gniew pani Halinki z dołu, która wyżywa się na mężu, a ten popada powoli w alkoholizm. Alkohol kupuje w jednym z wielkich supermarketów, przez co plajtują lokalne ośrodki kultury regionalnej w postaci osiedlowych sklepików monopolowych. Kubeczek
@Bankierpl: Ja powinienem wygrać ten szklanko-kubek z kilku powodów:

1. Będę pił z niego herbatę

2. Będę jadł w nim kisiel

3. Nie będę pił w nim kawy (nie lubię) przez co się nie zostaną na niej brzydkie smugi

4. Będę chodził z nim po akademiku i was reklamował (często!!! , tak z raz na tydzień, może na dwa tygodnie)

5. Postawie go w wyjątkowym miejscu (Tam gdzie trzymam moje wszystkie
@Bankierpl: Nie będę wymyślał żadnej historyjki, że piję z wiadra, czy rzucam nimi o ściany.

Po prostu - kolekcjonuję różne reklamowe przedmioty (smycze, karty sim, długopisy i kubki), takiego jeszcze nie mam i fajnie by było, jakby trafił w moje ręce. :)
@Bankierpl: No to ja bym chciał spróbować. Miesiąc temu wrzuciłem taki wpis#:

W #sesja rozbiłem swój ulubiony #kubek do #kawa. Od paru dni szukam czegoś w czym mógłbym sobie magazynować napar podczas picia... i >tak szukam i szukam. Amazon cały przeleciałem, allegro też... nawet aliexpress by znaleźć coś co zadowoli me gusta... i nic. Pomyślałem, że w >sumie kubek wykopu byłby idealny, tylko nie wiem jak go zdobyć (