Wpis z mikrobloga

@Bankierpl: Wydaje mi się, że ten kubek powinien trafić w moje ręce, bo wiem, że Wasza stronka ma specjalny kod CSS dla użytkowników IE i dbacie o wszystkich, nawet nołnejmów ; )
  • Odpowiedz
@Bankierpl: chociaż raz w życiu bym coś wygrał ;< znajomi z SGH, którzy nie lubią polibudy i często maja ból tylnej części ciała ze z niej jestem, są Waszymi fanami, jak się dowiedzą ze mam od Was kubek to prawdopodobnie dostaną wylewu, liczę na Was ( ͡° ͜ʖ ͡°)

pozdrówka!
  • Odpowiedz
@Bankierpl: Bardzo chcę dostać kubeczek, ponieważ nie mam żadnego kubeczka i piję z wiadra, i bardzo rozchlapuję na boki, co znów powoduje wysokie rachunki za wodę (wiadro 10l, a przecież połowy nie bedę zalewał) oraz gniew pani Halinki z dołu, która wyżywa się na mężu, a ten popada powoli w alkoholizm. Alkohol kupuje w jednym z wielkich supermarketów, przez co plajtują lokalne ośrodki kultury regionalnej w postaci osiedlowych sklepików monopolowych.
  • Odpowiedz
@Bankierpl: Nie będę wymyślał żadnej historyjki, że piję z wiadra, czy rzucam nimi o ściany.

Po prostu - kolekcjonuję różne reklamowe przedmioty (smycze, karty sim, długopisy i kubki), takiego jeszcze nie mam i fajnie by było, jakby trafił w moje ręce. :)
  • Odpowiedz