Wpis z mikrobloga

Nasz reprezentant, gościu robiący pranki na stronie z kamerkami, ale przynajmniej pozostałe pasuje do wykopu czyli ma poniżej 180cm (170cm), BMI wskazujące na sporą nadwagę (95kg) i zakola, jeszcze czekać na to aż zostanie zliściowany przez przeciwnika i będzie kuracyja v2, no #!$%@?ście, myślałem, że większego wstydu już sobie nie przyniesiemy a jednak xD
#famemma #bitasmietanka #primemma
Kejesen - Nasz reprezentant, gościu robiący pranki na stronie z kamerkami, ale przyna...

źródło: xDD

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Kejesen: Przynajmniej się odważył i chcę zrobić coś dla contentu, sam ostrzegał że jest jaki jest ale o to chodzi! A na takich jak ty to w szkole mówiliśmy MLEKO, siedzą przez monitorem, słońca nie widzieli i hejtują tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@wieszjo: Mógłbym wystąpić chętnie, ale działam w internecie na swoim innym prawdziwym nickname i nie chciałbym sobie #!$%@?ć postrzegania mnie xd
  • Odpowiedz
@Kejesen: Chłopak ma dystans, czego nie można powiedzieć o dwóch sportowych płaczkach-zadymiarzach, i jest na tagu od zawsze. Nie idzie tam tryhardować i nie jest to dla niego szansa żyćka, jak dla innych spoceńców ujawnionych dzisiaj.
  • Odpowiedz