Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Krótkie anonimowe pytanie do dojrzałych osób, proszę bez hejtu. Jakbyście zareagowali na propozycję waszej partnerki, aby otworzyć związek w jedną stronę (w jej)? Jesteśmy 6 lat razem, oboje lvl31, ale ona większy temperament i potrzeby, którym ja nie potrafię sprostać. Kocham ją i bardzo mi na niej zależy. Jestem gotów się zgodzić, ale zastanawiam się jak to może wpłynąć na nasze relacje...

#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 44
@mirko_anonim: Otwórz lub nie. Twoja sprawa - związki często nie są symetryczne. Tak długo jak czujesz się z tym w gruncie rzeczy okej to jest okej (zakładam, że skoro taka propozycja pada to macie bardzo dobry związek ogółem i jest to szczera próba redefinicji waszej relacji; są osoby co od początku planują zmienić zasady gry po wytworzeniu się więzi z nieświadomą osobą - to nie jest okej nawet jeśli obie osoby
Krótkie anonimowe pytanie do dojrzałych osób, proszę bez hejtu. Jakbyście zareagowali na propozycję waszej partnerki, aby otworzyć związek w jedną stronę (w jej)? Jesteśmy 6 lat razem, oboje lvl31, ale ona większy temperament i potrzeby, którym ja nie potrafię sprostać. Kocham ją i bardzo mi na niej zależy. Jestem gotów się zgodzić, ale zastanawiam się jak to może wpłynąć na nasze relacje...


@mirko_anonim: no to jak chcesz to powiedz że się
@mirko_anonim: spytaj się jej, czy Ty też mógłbyś sobie pozwolić na małą zmianę, argumentując tym, że liczysz na to, że rozbudzi to w Tobie jakiś wewnętrzny ogień, który pozwoli sprostać jej potrzebom i obserwuj jak jej się styki w mózgu przepalają, i że ona w takim układzie to jednak nie chce xD

A tak serio, to nawet jak nie pozwolisz jej na to, to w jej głowie już jest planowany jakiś
  • 0
@mirko_anonim wszystko zależy od twojego podejścia do tego. Czy jesteś w stanie coś takiego udźwignąć czy nie. Ja bym nie udźwignął i pewnie spróbowałbym sprostać wymaganiom. Często jest tak że temperament i częstotliwość normalizuje się wraz z wiekiem i stażem związku. Pytanie czy warto się męczyć - na to już sam sobie musisz odpowiedzieć.
@mirko_anonim: To wpłynie tak, że będziecie wymiotować na swój widok, a w kłótni zawsze wypłynie temat łóżka i seksu z tym trzecim. Nie ma lepszego sposobu na #!$%@? związku. Chyba, że się nie kochacie i mieszkacie ze sobą dla wygody.
@sberatel: to jest myśl, przy okazji takie doświadczenia nawet krótkotrwałe doprowadzą do nabrania dystansu do relacji damsko męskich i dojrzałości, perspektywa naprawdę dużej kasy i doznań xD