Wpis z mikrobloga

@kepak: Gdzie idzie dostać takiego 15-20 letniego kompa za śmieszne pieniądze :D? pograłbym sobie w Airlines 2, ale nawet stare 10 letnie lapki są za mocne i gra szaleje :D
  • Odpowiedz
  • 0
@sayanek Na allegro, te kupowałem za nie więcej niż 250 zł i chodź nie wszystkie były sprawne ( a żaden nie miał dysków, choć to dla mnie zaleta bo za głośnymi dyskami nie tęsknie) to zawsze to jakaś zabawa w przywróceniu ich do dawnej chwały.
  • Odpowiedz
@kepak: trochę kiepsko - ciężko znaleźć dosyć świeży zasilacz AT, z ATXem nie ma takich problemów. Tak, wiem, przelotki, ale soft off z APM/ACPI też ma zaletę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@winsxspl Stoję właśnie przed takim problemem i też się zastanawiałem że jakieś picoatx dla at by się przydało. Tak by jednym zasilaczem ogarnąć kilka takich komputerów
  • Odpowiedz
@winsxspl Stoję właśnie przed takim problemem i też się zastanawiałem że jakieś picoatx dla at by się przydało. Tak by jednym zasilaczem ogarnąć kilka takich komputerów


@kepak: zasilacz jak zasilacz - zawsze coś się da wykombinować, ale ile sprzętów umarło przez wylane baterie CMOS...
  • Odpowiedz