Wpis z mikrobloga

@bartpl: Tak, można wygrać 100 mln w Eurojackpot, a można zamarznąć na śmierć pod mostem. Nie wiem czy amerykański dramat z 2008 roku to jakkolwiek wartościowy przykład.
  • Odpowiedz
@Headcrab_B:

Czy wolny człowiek powinien mieć prawo do popełnienia samobójstwa?

Oczywiście, że ma prawo. Jednak wtedy lepiej to zrobić po cichu, żeby nikt nie przeszkodził. Jest wiele 100% skutecznych metod opisanych w internecie.

Gościu tutaj jednak zadał pytanie o sznur, więc mimo wszystko szukał pomocy. Może nie do końca zdawał sobie sprawę co chce zrobić. Z depresji zawsze można wyjść, chociaż jest to trudne. Uważam, że ja ktoś się waha przed
  • Odpowiedz
  • 0
@M0sieznaSpre-eyna po przeglądnięciu jego profilu uważam, że bardzo dobrze zrobiłeś! Aż mi się smutno zrobiło na brak reakcji przy tagu chce pogadać. Jak coś będziesz wiedział to daj znać.
  • Odpowiedz
@mangaryu: @ECMAlover @bartosz325 @michal1498 @LudzieMnieWkurzaja @michal1498 @LudzieMnieWkurzaja @mati1990 @Iwan_Szatow @stooley32 @bartpl @miki4ever @Mirkoncjusz @bartpl @miki4ever @miki4ever @maciejj @hoodoovoodoo @maciejj @Castel-Gandolfo @MalowanyPtak @Antoni_Kosiba @Jagoo @Widur @Headcrab_B @mangaryu @eaxata @chlodna_kalkulacja @chlodna_kalkulacja @ECMAlover @KarnetNaGlony @KarnetNaGlony

Na obecną chwilę miałem 3 telefony z komisariatu i 112 , ale o 6 rano i już spałem. Przed chwilą był u mnie dzielnicowy i przekazał numer do osoby która zajmuje się zgłoszeniem. Pytał mnie, czy znamy się z
  • Odpowiedz