Wpis z mikrobloga

131 komentarzy po moim poprzednim wpisem, bo napisałem, że chodzę z buta do maka i kupuję kawę. Jedna kawa 6,9 zł. Drugą dostaję za darmo z ankiety. Czyli jedna kawa to 3,45 zł x 31 dni daje nam olbrzymią kwotę 107 zł miesięcznie. Muj borze. Ludzie mnie wyzywają i życzą mi śmierci, bo #!$%@? rentę. Kiedyś było tutaj mniej zawistnych i toksycznych ludzi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#przegryw #przegrywpo30tce
dziobnij2 - 131 komentarzy po moim poprzednim wpisem, bo napisałem, że chodzę z buta ...

źródło: temp_file7008024252341253675

Pobierz
  • 71
  • Odpowiedz
@kamil150794: Nie, nie zawsze. Mnóstwo jest mężczyzn z np poparzoną twarzą, po jakichś operacjach związanych z nowotworami, mają ją zdeformowaną po wypadku i tak dalej ale nadal mają kobiety.

Zresztą nie wiem co ma twarz do znalezienia pracy.
  • Odpowiedz
@kamil150794: kolejny przykład

Kim Nilsson. Wyglądając już w ten sposób znalazł żone i zrobił 2 zdrowych synków.

Kiedy Kim miał zaledwie dwa tygodnie jego rodzice odkryli na jego oku niewielkie obrzmienie. To był zalążek genetycznie uwarunkowanej choroby -neurofibromatozy spowodowanej mutacją w 17. chromosomie.


Twarz Kima zaczęła się zmieniać, a postępu choroby nie mogły powstrzymać kolejne operacje. W wieku 18 lat Kim zdecydował, że ma już dość walki. Zaakceptował swój niezwykły
N.....8 - @kamil150794: kolejny przykład

Kim Nilsson. Wyglądając już w ten sposób zn...

źródło: d3aec6bfa24819e7418e29138a23934dbc6591b1526b2ee25fb2d61e9c1b1242

Pobierz
  • Odpowiedz
@Nowekonto1238: No. A teraz pomyśl, ile jest takich, na których przypada ZERO baby. Jaki jest stosunek jednych do drugich. A ten na pierwszym zdjęciu, co się rozmnożył, to pogratulować. #!$%@?ł dziecku życie.
  • Odpowiedz
@kamil150794: to dziecko będzie mieć lepsze życie niż przegryw (chociaż to bardzo nisko postawiona poprzeczka). Widocznie jego ojciec uznał, że brzydka twarz nie przeszkadza mu w życiu i nie zamierza wychowywać nieudacznika.

Nie ma znaczenia ilu nie ma. Napisałeś "nie mieliby ŻADNYCH szans na znalezienie kobiety". Żeby obalić takie twierdzenie wystarczy jeden przykład.
  • Odpowiedz
@kamil150794: skutki palenia papierosów to nie tylko rak. Nie każdy palacz umiera na raka, każdy palacz choruje przez palenie. Drastyczny spadek kondycji, nieprzyjemny zapach ubrań, wlosow, skory, problemy stomatologiczne, kaszel, w końcu uzależnienie. 100% palaczy w mniejszym lub większym stopniu cierpi przez palenie.

Co gorsze cierpią też ich najbliżsi.
  • Odpowiedz