Wpis z mikrobloga

Beatris wrocila, z nowymi zdjęciami i z nowym kolorem włosów. Przyjmuje w Katowicach wiec w najbliższym tygodniu planuje stestowac matke youtubera i przy okazji nagram wam wizytę. Jeśli ktoś szuka to: Katowice, 35 lata, 162 cm, 48kg.
Co prawda inflacja dotknęła cenę ale na szczęście wiek nadal ten sam od 5 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#famemma #primemma #divyzwykopem #adrianpolak #polak #beatris
Nicolaus_Steno1 - Beatris wrocila, z nowymi zdjęciami i z nowym kolorem włosów. Przyj...

źródło: image0

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
@Crankees: Jestem człowiekiem honorowym, wiec skoro zarzucasz mi taką podłość to proponuję zakład. Jak pójdę, udostępnię dowody to wpłacisz na wybraną przeze mnie organizacje charytatywną 50 zł. Wchodzisz czy wyginasz?
  • Odpowiedz
@Nicolaus_Steno1: nigdzie nie pójdziesz bo jesteś przegrywem z piwnicy. Gdybyś miał iść to byś nie wrzucał info przed wizytą, bo wiesz że wykopki zaraz zaspamują i ogłoszenie będzie usunięte. Szanuje zawód mamy adriana polaka i szanuje też przegrywów z piwnicy więc przyjmuje zakład i jeśli pójdziesz to przelewam 100 zł na wybrany przez ciebie cel.
Warunek jest taki że musisz być zadowolony z wizyty. To jak?
  • Odpowiedz
@DysproporcjaLudzkosci: Pominę te inwektywy, bo cytując klasyka "nie powiedziałeś nic to nie powiedziałeś w ryj". Nie rozumiem co ma znaczyć, że będę zadowolony? Biorąc pod uwagę usługi seksualne nie będę natomiast wyjaśnienie kwestii Beatris, które jest celem tej "wizyty" bardzo mnie zadowoli. Do 14 dni otrzymacie dowody z tej wizyty i wtedy przelejesz 100 zł na jakaś organizacje czy tam zbiórkę, którą wybiorę. Leci screen do mojego archiwum i będe się
  • Odpowiedz