Wpis z mikrobloga

Masz robić feature i tyle


@zonley: Jakbym miał pracować w projekcie miesiąc czy dwa i uciekać to się zgodzę

Jak bez pomocy grafika sobie w ogóle nie możesz poradzić


@zonley: Nie chodzi o to że ktoś sobie nie potrafi poradzić tylko bez jasnego planu zawsze powstaje #!$%@? i spagetti niezależnie czy to webówka, embedded, automotive, gamedev czy jakakolwiek praca gdzie każdy dorzuca własną cegiełkę. Po to masz grafików, architektów i
  • Odpowiedz
  • 0
@maad: Generalnie tak i się z Tobą zgadzam - ja nie mówię, że frontendowcy mają designować całą aplikację - zwłaszcza jak jest ich kilku - miałem taką sytuację, że na początku odświeżania apki dużo czasu przepalaliśmy na jałowe dyskusje odnośnie nowej stylistyki - jednemu podobało się A, drugiemu B a trzeciemu C. I nic z tego nie wynikało XD WIadomo, że dobrze, jak designer jest. Ale jak nagle coś sobie wymodzi
  • Odpowiedz
@zonley:

Widzisz różnice między tymi dwoma (twoimi) stwierdzeniami?

... frontendowiec powinien mieć według mnie jakieś wyczucie styli, np jakby grafik poszedł na 2tyg na zwolnienie a innego by nie było a aplikacje trzebaby było rozwijać bez designów, to co wtedy? Albo jakby dorabiał sobie tworząc małe aplikacje internetowe albo nawet dummy stronki? Bez designera by sobie nie poradził.

... jak nagle(designer) coś sobie wymodzi co jest jest już niezgodne z trendami
  • Odpowiedz