Wpis z mikrobloga

#famemma #warszawskikoks #mikrokoksy #silownia Oto obiecana transformacja mojego podopiecznego. Nazywa się Michał. Po lewej zdjęcie kilka lat temu, jak miał jeszcze małe doświadczenie w treningu siłowym. Po prawej zdjęcie sprzed 3 dni. Zaczęliśmy trenować pod biegi i efekty sylwetkowe są oszałamiające. Jeszcze nie zdejmujemy koszulki bo zbijamy wagę do 50kg, żeby zrobić wielki pozytywny szok w świecie fitness.
Kisioj - #famemma #warszawskikoks #mikrokoksy #silownia Oto obiecana transformacja mo...

źródło: transformacjapodbieganie

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Kisioj: Wow, super przemiana, gratulacje!
Ja swojego podopiecznego Roberta również przygotowuję pod sporty wytrzymałościowe (głównie bieganie). Pół roku ciężkiej pracy przyniosły wymierne korzyści - jak widać, łapa siedzi hehe
Rainmaker97 - @Kisioj: Wow, super przemiana, gratulacje!
Ja swojego podopiecznego Rob...

źródło: IMG_2342

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kisioj: myśleli jak tu zejść z grubej bomby by nie podpadło to wymyślili, że będą biegać i nikt się nie zorientuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@nad__czlowiek: no no, przerobiłem karteczke z napisem w AI i na siłowni trenowałem 10 lat w GTA, a w zawodach w 2018 we Wrocławiu 4 miejsce zająłem w SIMSach, pewnie że tak, już się nie odzywam bo mnie ZAGIOŁEŚ
P.S nadal czekamy na twoje wyniki w TS i fotkę formy, przecież skoro krytykujesz to sam pewnie osiągnąłeś limit genetyczny naturalnie i jesteś w stanie oszacować jaką formę można naturalnie zrobić
  • Odpowiedz