Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mirki ile można zarobić na #bolt #freenow #uber mając własny samochód? Przy założeniu że robię jakieś 40h tygodniowo. Opłaca się wgl ten biznes? Chciałem kupić sobie Priusa albo jakąś Fabię i spróbować coś zarobić. Jeżeli chodzi o miasto to wojewódzkie ok. 100-150k mieszkańców. Kiedy ja korzystam to u mnie w mieście kierowcami sa głównie Polacy. Miasto znam jak wlasna kieszen, wychowalem sie tu wiec znam skroty itd. Zastanawiam się czy idzie z tego wyżyć, bo słyszałem już różne opinie o zarobkach.
#praca #taxi #pytanie #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Jailer
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim chyba idzie szczególnie jak będziesz miał swoich stałych klientów z dłuższymi kursami. Mam znajomego w mniejszym mieście niż wojewódzkie i od lat z tego żyje. Nie jeździ na bolcie ani ubierze a robotę ma.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Zarobki są bardzo różne. Czasami 13 zł na h a czasami 46 zł na h. Jak policzysz wszystko czyli paliwo, amortyzacje samochodu, opłaty zusy itp. to średnio to wychodzi. Wyżyć oczywiście się da. Kolejna rzecz że klienci dadzą ci popalić, kwestią czasu jest tylko aż wsiądzie ci jakiś/jacyś pijani/naćpani problematyczni ludzie
  • Odpowiedz