Wpis z mikrobloga

@crazykokos: Ciasne uliczki? Tego jeszcze nie słyszałem jako argument przeciw, ale tak, to powinien być decydujący argument żeby mieszkać w Rzeszowie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lukumon na codzień jeżdżę samochodem po Warszawie i tu jeździ się komfortowo. Gdy jeździłam po Krakowie, zwłaszcza bliżej centrum to było mi bardzo ciasno. Więc uznaje, że mniejsze miasto nie jest tak ciasne i zagęszczone a warto wybrać takie, w którym można komfortowo się poruszać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@dzikiwaz21: Mojrzeszów. Kraków owszem ma dużo atrakcji na każdą okazję i dla każdego, ale nie jest zorientowany na mieszkańców tylko turystów, jest drogi, wszędzie dopchane ludźmi, jazda autem po mieście to masochizm. Mnie plusy nie przesłoniły minusów i wyniosłem się pod miasto, teraz jeżdżę tam jako turysta i jest okej ☺️ A Mojrzeszów to dalej duża wiocha, ale podciągnął się przez ostatnie dwadzieścia lat.
  • Odpowiedz
@crazykokos chyba nie mieszkasz w Rzeszowie

Ostatnie 2 lata zimą w Rzeszowie mamy gorsze powietrze.
W Krakowie dużo zmienił zakaz ogrzewania paliwem stałym.
Oczywiście z sąsiednich wioch nawiewa, ale jest duża poprawa, a w Rzeszowie w związku z cenami opału jest coraz gorzej. Palą dziady odpadami meblowymi że aż w oczy szczypie.
  • Odpowiedz
@dzikiwaz21: przecież Rzeszów to zadupie w porównaniu nawet do Katowic czy Lublina a co dopiero do takiej topowej aglomeracji jaka jest Kraków.

Wiadomo, ze bidoki których nie stać na mieszkanie w Krk będą marudzić ze lepiej mieszkać na zadupiu ale coś za coś. Nie każdy może należeć do elity ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak ktoś powtarza dalej te argumenty o smogu w Krakowie to jest debilem
  • Odpowiedz
@dzikiwaz21 robilem I stopień studia na RZ i robię II stopień w krk.
RZ - koszty utrzymania, mniejszy ruch, blisko wszędzie, bardziej zielono, kebaby ( ͡º ͜ʖ͡º)
KRK - droższy, korki że #!$%@? idzie dostać, ciekawsze wydarzenia i atrakcje, widoczki oczywiście.
  • Odpowiedz
Które miasto waszym zdaniem lepsze do życia? #krakow czy #rzeszow?

Ważne przy tym też są koszty utrzymania


@dzikiwaz21: zbyt ogólne kryteria. inaczej się żyje studentowi inaczej komuś kto jest po studiach i ma pracę. jak chcesz się wyrwać poza prowincję to raczej warszawa ;)
  • Odpowiedz
  • 1
@majkel88 typ się uważa za Elite a siedzi na #!$%@? wykopie. No cóż uderzyła w łeb że wykop to elita internetu. Trzymajcie mnie zaraz xd. Kraków to syf to miasto już nie jest Krakowem tylko Globo homo gównem się zrobiło z tego drugie miasto sukcesu pseudo to nic dobrego.
  • Odpowiedz