Wpis z mikrobloga

Miałem wczoraj spotkanie z laska z #bado byliśmy na kawie laska 6/10, lat 27 gadało się nawet nawet posiedzieliśmy godzinie lepsze było spotkanie niż to w niedzielę z Panzerwagenem odprowadziłem ją powiedziała że jestem pozytywnym gościem. Napisałem po spotkaniu czy dojechała napisała ze tak no to napisałem że dzięki za spotkanie było fajnie chętnie bym to powtórzył noi do tej pory brak odpowiedzi więc prawilny ghosting sytuacja na rynku matrymonialnym bez zmian ¯\(ツ)/¯
#blackpill #przegryw #tinder #zwiazek
  • 51
  • Odpowiedz
po co od razu piszesz że byś chętnie powtórzył? Nie rób tak więcej pls


@slkt

było nie pisać że chętnie byś powtórzył tylko odczekać 2 dni i zaprosić ponownie


@Maxior99

Gówno by to dało. Został skreślony jeszcze przed tym gdy napisał, że by powtórzył.

Miałem niemal identyczną sytuację, nawet ją tu opisałem. Laska zapytała czy dojechałem do domu, 2 dni póxniej nawet nie odczytywała moich wiadomości - ofc pewnie czytała je z
  • Odpowiedz
@Geralt678: musisz posłuchać więcej dobrych rad od kobiet o randkowaniu. Wytłumaczą Ci, że musisz się postarać o kobietę bardziej, że wystarczy wyjść do ludzi. Przecież one już miały 15 facetów, więc to nie takie trudne. Wystarczyło, że się uśmiechnęły więc i Ty też możesz :D
Tak serio, to ten rynek to rak. Chciałem zagadać do kasjerki dość młodej bo słyszałem, że podobno nie ma chłopaka. Akurat byłem tam w sklepie, myślę
  • Odpowiedz
@Geralt678: W sumie to czemu wszystko zwalamy na "rynek swin #!$%@?". Moze po prostu zwyczajnie w swiecie jej sie nie spodobales z wygladu? Brutalne ale tak to działa. Brales pod uwage takie cos?
  • Odpowiedz
@Protectorx: Bo koledzy tutaj myślą, że taki triki coś dają. Jeśli kobiecie zależy to może, ale problem polega na tym że one mają to centralnie gdzieś. Jeśli kobieta siedzi na apkach randkowych to ma tyle uwagi, że ma to kompletnie gdzieś. Te apki podbijają im ego w kosmos i mając taki wybór szukają księcia. Tylko, że księcia tam nie ma. Czym dłużej kobieta korzysta z tych apek tym większą szanse ma
  • Odpowiedz
@Maxior99: oj tam gdyby była zainteresowana i dostała taką wiadomość ale nie chciała się tak szybko drugi raz spotykać, to by odpisała chociaż coś w stylu, że chętnie ale mam czas dopiero w przyszłym tygodniu. To naprawdę nie ma większego znaczenia jak tu piszą chłopki
  • Odpowiedz