Wpis z mikrobloga

Miałem wczoraj spotkanie z laska z #bado byliśmy na kawie laska 6/10, lat 27 gadało się nawet nawet posiedzieliśmy godzinie lepsze było spotkanie niż to w niedzielę z Panzerwagenem odprowadziłem ją powiedziała że jestem pozytywnym gościem. Napisałem po spotkaniu czy dojechała napisała ze tak no to napisałem że dzięki za spotkanie było fajnie chętnie bym to powtórzył noi do tej pory brak odpowiedzi więc prawilny ghosting sytuacja na rynku matrymonialnym bez zmian ¯\(ツ)/¯
#blackpill #przegryw #tinder #zwiazek
  • 51
  • Odpowiedz
@Geralt678: Typie skoro Ty w pierwszej wiadomości oceniasz kobietę w skali od 0 do 10, to ona pewnie to samo zrobiła, czemu ma wybrać Ciebie jak w kolejce czeka 100 dużo lepszych.
  • Odpowiedz
@Geralt678: ja mam inne zasady, jeżeli ja zapraszam, to po spotkaniu w gestii kobiety jest aby się odezwać. Pokazuje w ten sposób, że wie, że relacja to wkład z obu stron oraz że ma szacunek do drugiej strony. Ja zaprosiłem to teraz piłeczka jest po jej stronie. Nigdy po spotkaniu gdzie ja zapraszałem nie odzywam się. Jak się nie odezwie to ja też nie.
Ogólnie sytuacja win win, bo jak się
  • Odpowiedz
@mascarponie: wciąż lepiej nie wychodzić na desperadosa...
@staley polecam zrobić sobie fake konto jakiejs zupelnie przecietnej z wygladu kobiety żeby uświadomić sobie jak duża jest asymetria pomiędzy pozycja faceta a kobiety na tym rynku...
Setki lajkow , matchy , instant wiadomości - kobieta nie jest nawet fizycznie podołać żeby każdemu odpowiadać, a co dopiero z każdym się spotkać... Ego im podnosi to niesamowicie i mamy sytuację jaka mamy
  • Odpowiedz
polecam zrobić sobie fake konto jakiejs zupelnie przecietnej z wygladu kobiety żeby uświadomić sobie jak duża jest asymetria pomiędzy pozycja faceta a kobiety na tym rynku...

Setki lajkow , matchy , instant wiadomości - kobieta nie jest nawet fizycznie podołać żeby każdemu odpowiadać, a co dopiero z każdym się spotkać... Ego im podnosi to niesamowicie i mamy sytuację jaka mamy


@Maxior99: ta jasne. z mojego doświadczenia: te z pozoru normalne laski
  • Odpowiedz
@Geralt678: Jak pogadasz z dziewczynami, to dowiesz się, że ghosting jest spoko i niektóre na poważnie uważają, że to najlepsza metoda zerwania kontaktu. Dla mnie to brak kultury.
  • Odpowiedz
odczekać 2 dni i zaprosić ponownie


@Maxior99: Tydzień minimum, facet ma być zajęty biznesem, rozwojem, pasją i znaleźć czas dla niej w przerwie. xD Przykro mi, że tak to działa, ale właśnie tak to działa. To jest jedna wielka pieprzona gra.
  • Odpowiedz
  • 0
@Protectorx: Czyli mam to samo wczoraj laska odpisywała po godzinie 2 dziś, już południe i nic xddd niby pokazuje na Bado że była online wczoraj ale napewno z powiadomień widziała ze pisze
  • Odpowiedz
  • 0
@kill15you: Znam to kiedyś też zagadalem do kasjerki która dorabiała sobie do studiów miałem nawet 3 spotkania ale po 2 kosz że nie Pasujemy do siebie bolało jak #!$%@?, teraz się tym nawet nie przejmuje już.
  • Odpowiedz
  • 2
@staley: Ja to biorę cały czas pod uwagę nie wierzę w mity o charakterze ale nie podobam się nawet grubym laska więc jednak coś jest nie tak z tym rynkiem i wymagania #!$%@?ły poza skalę z wyglądu jestem przeciętnym gościem.
  • Odpowiedz
  • 2
Pełna racja jak słyszę ze laska siedzi na Tinderze rok dwa, trzy lata to już wiem że #!$%@? z tego będzie ona szuka ponadprzeciętnego gościa.
  • Odpowiedz
ja na fejk koncie może 20% miałem zboczonych wiadomości, większość to normalni ludzie ale od których bić desperacja na kilometr


@Maxior99: tzn ja do tych normalnych nie kwalifikuję desperatów bo spotykałem się z wieloma laskami i te nawet serio spoko dziewczyny przyznawały, że spora częś typów już na pierwszym spotkaniu planuje ślub.

ale odnosząc się do mojego ostatniego spotkania to red flag pojawił sie u niej dopiero po naszym spotkaniu pare
  • Odpowiedz
@Geralt678: myślę, że nawet nie rok a 3 miesiące jak siedzi na tym to już jest podejrzane. Jak sam wspomniałeś nawet grube laski(więc poniżej przeciętnej) nie chcą przeciętnych typów na tych apkach bo mają już na starcie jakiś wybór, a to oznacza, że nawet przeciętna laska ma taki wybór, że kogoś na przeciętnym poziomie znajdzie i się umówi w tydzień/dwa.
  • Odpowiedz